Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 września
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych

I Kongres Pośrednictwa Finansowego

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce zaprasza do udziału w I edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego, który odbędzie się dnia 24 września 2015 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Kongres odbędzie się pod Patronatem Honorowym Związku Banków Polskich, Związku Polskiego Leasingu, Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych oraz Głównego Urzędu Statystycznego.

Kongres Pośrednictwa Finansowego to pierwsze, w takiej formule organizowane branżowe spotkanie przedstawicieli i praktyków tego sektora. W trakcie Kongresu pragniemy skupić się na kwestiach fundamentalnych dla branży, które zostały pomieszczone w 3 blokach tematycznych:

1. Pierwszy obejmie kwestie związane europejską i polską perspektywą funkcjonowania sektora pośrednictwa. Punktem odniesienia dla dyskusji o roli pośrednictwa w strukturze polskiego systemu finansowego będą doświadczenia i trendy rynków zachodnioeuropejskich. Stąd planowana obecność Jerome Janin, Wiceprezydenta BNP Personal Finance, należącego do Grupy BNP Paribas.

2. Drugi odpowie na pytania, związane z potrzebą wdrożenia do praktyki biznesowej idei zrównoważonego rozwoju branży. Zaufanie do sektora pośrednictwa finansowego lokuje się bardzo nisko w rankingach zaufania społecznego. Względnie niżej niż do innych sektorów rynku finansowego. To wnioski z raportu z badań, wykonanych na zlecenie KPF i ANG przez Dom Badawczy Maison.

3. Trzeci zaś stanie się debatą na temat przyszłości branży pośrednictwa finansowego. Stąd debata kongresowa uwzględniać będzie takie kwestie jak, skutki rynkowe europejskiej polityki regulacyjnej, zmieniające się środowisko prawne w Polsce, zmiany w otoczeniu biznesowym sektora pośrednictwa finansowego. Nie będą pomijane również kwestie technologii, wspierającej procesy biznesowe.

W debacie Kongresowej swój udział dotychczas potwierdzili m.in. Adam Buczel, Doradca Zarządu Związku Firm Doradztwa Finansowego, Adam Sankowski, Prezes Zarządu Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, Norbert Jeziolowicz, Dyrektor Zespołu Bankowości Detalicznej i Rynków Finansowych, Związek Banków Polskich.

Mamy nadzieję, że Kongres zgromadzi kapitalne grono praktyków rynku i jednocześnie okaże się bardzo merytorycznym i ważnym branżowym wydarzeniem. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do uczestnictwa w I Kongresie Pośrednictwa Finansowego.

 Agenda i formularz rejestracji on-line znajdują się na stronie: www.kpf.pl

Kontakt
Warszawa, Hotel Marriott
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie