Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 kwietnia
do 14 kwietnia
2018
Miasto: Kielce
Organizator: Targi Kielce, EPSA

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą MŚP - księgowych, właścicieli biur rachunkowych czy dostawców, którzy świadomie podchodzą do kwestii rozwoju oraz innowacji w sektorze gospodarki, którego są częścią.

Główną ideą, jaka przyświeca Kongresowi jest konsolidacja rynku usług księgowych w Polsce. Świadomość dynamicznie zmieniającej się sytuacji ekonomicznej determinuje potrzebę tworzenia sieci powiązań i integracji branżowej. Kwietniowe wydarzenie to doskonała okazja do pogłębiania partnerskich relacji i wspólnego spojrzenia na przyszłość sektora MŚP. W trakcie Kongresu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, szkoleniach oraz panelach dyskusyjnych. W zależności od preferencji dostępne są trzy pakiety uczestnictwa. Niezależnie jednak od wyboru zestawu, zaplanowane punkty programu będą przeprowadzone na najwyższym poziomie. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór prelegentów - ekspertów branży MŚP - z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Kongres będzie podzielony na trzy główne ścieżki tematyczne: Technologia, Marketing i Rozwój Osobisty oraz Rachunkowość. W programie wydarzenia znajdą się  prelekcje, szkolenia i panele dyskusyjne. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór prelegentów - ekspertów branży MŚP - z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W gronie prelegentów m.in.: Wiktor Doktór, Piotr Rutkowski, dr Andre Helin, dr Andrzej Sztando, Alina Rudnicka-Acosta, Monika Martynkiewicz-Frank oraz Jacek Czeladko.

Nie bez znaczenia jest także miejsce spotkania. Centrum Kongresowe Targi Kielce to jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Metraż oraz wnętrza Targów Kielce zapewnią przybyłym gościom swobodę i poczucie biznesowo-partnerskiego charakteru spotkania.

Więcej informacji o Kongresie znajduje się na stronie www.okbr.pl

Kontakt
Targi Kielce EPSA

Targi Kielce
Zakładowa 1
25-672 Kielce