Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 czerwca
2014
Miasto: Katowice
Organizator: ALAN Systems, NadzórKorporacyjny.pl, PwC, Uniwersytet Śląski

II Forum CFO: Zarządzanie informacją w praktyce CFO

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
PwC Polska, ALAN Systems, NadzórKorporacyjny.pl oraz Uniwersytet Śląski organizują II Forum CFO. Jest to elitarne przedsięwzięcie skierowane do dyrektorów finansowych największych polskich firm. Idea powstania jest odpowiedzią na potrzeby dyrektorów finansowych w zakresie stałego poszerzania kompetencji. 
II edycja Forum odbywać się będzie pod hasłem "Zarządzanie informacją w praktyce CFO". Złoży się na nią cykl prezentacji i wykładów. 
 
Pierwszą część poprowadzi profesor Barbara Kożusznik z Uniwersytetu Śląskiego, która zaprezentuje wykład "Psychologia podejmowania decyzji".
 
Piotr Rybicki z NadzórKorporacyjny.pl opowie o cechach, jakie powinna mieć informacja, żeby być użyteczną. 
Podpowie, jak zbierać dane, jak je segregować, jak wyłonić te najważniejsze oraz jak sobie radzić w sytuacjach, kiedy informacji dla CFO jest za mało lub za dużo. 
 
Kolejne wystąpienie dotyczyć będzie uzyskania użytecznych danych z wykorzystaniem systemów informatycznych. Dzięki ich możliwościom można z jednej strony pozyskać szeroki zakres danych, z drugiej w sposób zautomatyzowany ograniczyć ich ilość do tych, które są niezbędne do podjęcia decyzji. 
Jak to zrobić opowie Adam Krosny z ALAN Systems w prezentacji "Jak uzyskać użyteczne dane w nowoczesnych systemach informatycznych". 
 
Piotr Rówiński z PwC Polska przedstawi uczestnikom wykład "Gdzie się podziało moje 50 milionów? Czy analizujesz właściwe dane?". 
Podczas niego omówione zostaną przykłady analiz danych niefinansowych, które mogą być prowadzone przez dyrektorów finansowych i ich zespoły w obszarach podwyższonego ryzyka.  
 
Konferencja ma charakter zamknięty. Wziąć w niej udział można jedynie na podstawie zaproszenia. 
 
II Forum CFO odbędzie się w katowickim hotelu Angelo 11 czerwca 2014 r. 

Więcej informacji, w tym szczegółowy program i opisy wykładów pod adresem www.forumcfo.pl
Kontakt
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie