Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 października
do 12 października
2011
Miasto:
Organizator:

IV Banking Forum

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa

Wydarzenia ostatnich kilku lat kryzysu światowego pokazały niezwykle dobitnie, jak wielki wpływ instytucje finansowe mają na gospodarkę globalną, na poziomie regionów, poszczególnych państw, pojedynczych firm i gospodarstw domowych. Dbałość o dobrą kondycję i bezpieczeństwo tego sektora jest zadaniem strategicznym, a odpowiedzialność osób zarządzających instytucjami finansowymi tym większa.

Zaostrzanie wymogów, ściślejsza kontrola akcji kredytowej, zwiększona konkurencja, nowe technologie, niestabilne rynki na południu Europy. Zagadnień, którym banki stawiają czoła dziś i z którymi będą musiały zmierzyć się w przyszłości, jest wiele. Warto już dziś razem zastanowić się, jak pokonać trudności i wykorzystać szanse, które pojawiają się w wyniku zachodzących zmian.

IV Banking Forum jest doskonałym miejscem do realizacji tych celów. Do podzielenia się swoją wiedzą i pomysłami zaprosiliśmy wybitnych mówców - przedstawicieli najważniejszych instytucji kreujących świat finansów w wymiarze krajowym i międzynarodowym. Dzięki formule bazującej na dyskusjach panelowych, chcemy dać Państwu możliwość wysłuchania zróżnicowanych opinii oraz wzięcia czynnego udziału w tych debatach.

Więcej informacji