Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
8 maja
do 9 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Blue Business Media

IV Forum Dyrektorów Finansowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Forum Dyrektorów Finansowych to doroczne, strategiczne spotkanie przedstawicieli zarządów i dyrektorów finansowych największych przedsiębiorstw, wpływających realnie na kształt rynku w Polsce.

Elitarne grono ekspertów, prestiżowy charakter i wartość merytoryczna forum sprawiają, że na stałe zagościło ono w kalendarzach decydentów odpowiedzialnych za politykę finansową kluczowych firm na rynku.

Jaki jest cel?
Już po raz czwarty spotkamy się, by wspólnie z ekspertami ekonomii i finansów opracować najbardziej adekwatne strategie finansowe dopasowane do aktualnych trendów i predykcji związanych z rozwojem rynku. Doroczny udział praktyków – decydentów pozwala na przełożenie omawianych kwestii na realne wyniki biznesowe.

Więcej o formule spotkania dla CFO
Do udziału w forum indywidualne zaproszenia otrzymuje jedynie wąskie grono ekspertów odpowiadających w pełni za politykę finansową 1000 firm o największych przychodach na rynku, osoby przez nich rekomendowane, a także reprezentujące firmy uczestniczące w kongresach organizowanych przez Blue Business Media. Nie ma lepszej okazji do wymiany doświadczeń i zdobywania inspiracji, niż spotkanie w elitarnym gronie ekspertów oraz porównanie swojej praktyki z liderami rynku. Praktyczne prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi oraz interaktywne grupy dyskusyjne są gwarancją najwyższego poziomu wydarzenia, a także efektywnie spędzonego czasu w gronie najwyższej klasy ekspertów. Dopełnieniem formuły forum jest koktajl biznesowy pozwalający na spotkanie i dyskusję z Uczestnikami forum w swobodnej, mniej formalnej atmosferze. To znakomita okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i biznesowych oraz poznania innych punktów widzenia.

Podobne wydarzenia

Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków