Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 maja
do 9 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Blue Business Media

IV Forum Dyrektorów Finansowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Forum Dyrektorów Finansowych to doroczne, strategiczne spotkanie przedstawicieli zarządów i dyrektorów finansowych największych przedsiębiorstw, wpływających realnie na kształt rynku w Polsce.

Elitarne grono ekspertów, prestiżowy charakter i wartość merytoryczna forum sprawiają, że na stałe zagościło ono w kalendarzach decydentów odpowiedzialnych za politykę finansową kluczowych firm na rynku.

Jaki jest cel?
Już po raz czwarty spotkamy się, by wspólnie z ekspertami ekonomii i finansów opracować najbardziej adekwatne strategie finansowe dopasowane do aktualnych trendów i predykcji związanych z rozwojem rynku. Doroczny udział praktyków – decydentów pozwala na przełożenie omawianych kwestii na realne wyniki biznesowe.

Więcej o formule spotkania dla CFO
Do udziału w forum indywidualne zaproszenia otrzymuje jedynie wąskie grono ekspertów odpowiadających w pełni za politykę finansową 1000 firm o największych przychodach na rynku, osoby przez nich rekomendowane, a także reprezentujące firmy uczestniczące w kongresach organizowanych przez Blue Business Media. Nie ma lepszej okazji do wymiany doświadczeń i zdobywania inspiracji, niż spotkanie w elitarnym gronie ekspertów oraz porównanie swojej praktyki z liderami rynku. Praktyczne prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi oraz interaktywne grupy dyskusyjne są gwarancją najwyższego poziomu wydarzenia, a także efektywnie spędzonego czasu w gronie najwyższej klasy ekspertów. Dopełnieniem formuły forum jest koktajl biznesowy pozwalający na spotkanie i dyskusję z Uczestnikami forum w swobodnej, mniej formalnej atmosferze. To znakomita okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i biznesowych oraz poznania innych punktów widzenia.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie