Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 października
2020
Miasto: Katowice
Organizator: Brainstorm

IV Kongres HR

21 pażdziernika 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR. Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. Co roku kongres HR gromadzi ponad 120 uczestników.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC, Human Resources

Celem Kongresu HR jest dzielenie się doświadczeniem i wzajemne inspirowanie w gronie praktyków HR. Co roku na scenie pojawiają się prelegenci, którzy przedstawiają najciekawsze i najbardziej aktualne tematy związane z HR.  

Poprzednie edycje Kongresu HR dotyczyły min. nowoczesnych narzędzi rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu oraz efektywności działań szkoleniowych.

Tematy na jakie będzie toczyła się dyskusja podczas tej edycji Kongresu HR to: Jak być bliżej ludzi w firmie?  Jak budować kapitał ludzki w firmie?  Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji?  Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii?  Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie?  Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR? 

Na scenie kongresu HR pojawią się m.in.

Barbara Franzblau-Koch - Kierownik ds. Personalnych Budimex S.A.  Andrzej Feruga - Prezes Zarządu Minova Ekochem S.A. Marta Błońska  -  Trener i Konsultant Brainstorm Group Sp. z o.o. Michał Leksiński – Dyrektor ds. PR związany z firmą CEG Goverment Relations  Sebastian Matyniak - Prezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o. Jolanta Filipczyk - Sikora -  Menedżer projektów HR, Katedra Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach

Po raz kolejny miejscem, w którym odbędzie się Kongres HR jest stolica Górnego Śląska  - Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w reprezentacyjnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, tuż obok słynnego Spodka. 

Partnerami naszego wydarzenia są SmartLunch, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, których przedstawicieli zobaczymy na scenie Kongresu. Ich stoiska jak i naszego kolejnego partnera, firmy Dailyfruits, będą mogli odwiedzić nasi uczestnicy podczas wydarzenia.

Zapisu na Kongres HR można dokonać kontaktując się z biurem organizatora  - firmy Brainstorm Group Sp. o.o.,  Patrycja Świerczek (Specjalista ds. Szkoleń Otwartych i Konferencji) tel. 509 967 299, e – mail: pswierczek@brainstorm.biz.pl)

(Informacje organizatora)

Kontakt
Brainstorm
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 23 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling