Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 października
2020
Miasto: Katowice
Organizator: Brainstorm

IV Kongres HR

21 pażdziernika 2020 w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR. Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. Co roku kongres HR gromadzi ponad 120 uczestników.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC, Human Resources

Celem Kongresu HR jest dzielenie się doświadczeniem i wzajemne inspirowanie w gronie praktyków HR. Co roku na scenie pojawiają się prelegenci, którzy przedstawiają najciekawsze i najbardziej aktualne tematy związane z HR.  

Poprzednie edycje Kongresu HR dotyczyły min. nowoczesnych narzędzi rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu oraz efektywności działań szkoleniowych.

Tematy na jakie będzie toczyła się dyskusja podczas tej edycji Kongresu HR to: Jak być bliżej ludzi w firmie?  Jak budować kapitał ludzki w firmie?  Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji?  Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii?  Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie?  Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR? 

Na scenie kongresu HR pojawią się m.in.

Barbara Franzblau-Koch - Kierownik ds. Personalnych Budimex S.A.  Andrzej Feruga - Prezes Zarządu Minova Ekochem S.A. Marta Błońska  -  Trener i Konsultant Brainstorm Group Sp. z o.o. Michał Leksiński – Dyrektor ds. PR związany z firmą CEG Goverment Relations  Sebastian Matyniak - Prezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o. Jolanta Filipczyk - Sikora -  Menedżer projektów HR, Katedra Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach

Po raz kolejny miejscem, w którym odbędzie się Kongres HR jest stolica Górnego Śląska  - Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w reprezentacyjnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, tuż obok słynnego Spodka. 

Partnerami naszego wydarzenia są SmartLunch, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, których przedstawicieli zobaczymy na scenie Kongresu. Ich stoiska jak i naszego kolejnego partnera, firmy Dailyfruits, będą mogli odwiedzić nasi uczestnicy podczas wydarzenia.

Zapisu na Kongres HR można dokonać kontaktując się z biurem organizatora  - firmy Brainstorm Group Sp. o.o.,  Patrycja Świerczek (Specjalista ds. Szkoleń Otwartych i Konferencji) tel. 509 967 299, e – mail: pswierczek@brainstorm.biz.pl)

(Informacje organizatora)

Kontakt
Brainstorm
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki