Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 maja
do 19 maja
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Koło Naukowe Prawa Podatkowego UW

IV Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

W dniach 18 i 19 maja 2017 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się IV Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego. Tematem tegorocznej edycji będą nowości podatkowe w 2017/18 roku.

Pierwszego dnia (czwartek) liczne prelekcje wygłoszą autorytety z dziedziny prawa podatkowego i finansowego z Uniwersytetu Warszawskiego. Przegląd zagadnienia zostanie wzbogacony o spojrzenie z perspektywy międzynarodowych doświadczeń. Program Zjazdu dopełnią praktyczne warsztaty zorganizowane przez ekspertów z kancelarii: CMS, Baker McKenzie, K&L Gates oraz DLA Piper.

Podczas paneli dyskusyjnych zaplanowanych na drugi dzień Zjazdu (piątek) swoimi pomysłami i spostrzeżeniami podzielą się studenci zainteresowani tematyką podatkową, a ich wystąpienia skomentują doświadczeni specjaliści. Najlepsi prelegenci zostaną nagrodzeni cennymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Organizacją Zjazdu zajmuje się Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, którego opiekunem naukowym jest prof. Witold Modzelewski. Wydarzenie zostaje objęte patronatem Karierawfinansach.pl, obok honorowego patronatu m.in. Ministerstwa Finansów.

Rejestracja Uczestników odbywa się poprzez stronę główną wydarzenia na Facebooku.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie