Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 kwietnia
do 17 kwietnia
2021
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Modelowania Finansowego

IX Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH zaprasza do udziału w IX Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej - organizowanej w tym roku całkowicie online!

Nowa formuła przyniosła sporo zmian i wiele aspektów wymagało przemodelowania, by dopasować je do wirtualnej rzeczywistości. Co ważne, otworzyła też drzwi na inne możliwości, jak choćby występ prelegenta zza oceanu, o który ciężko byłoby na tradycyjnej konferencji.

Formuła online również uczestnikom daje niepowtarzalną łatwość dostępu, bo teraz w IX KKMF będzie można uczestniczyć z dowolnego miejsca!

Wydarzenie odbędzie się już 16-17 kwietnia!

Pierwszy dzień konferencji rozpoczniemy Blokiem Naukowym. W jego trakcie zostaną wygłoszone wykłady z zakresu teoretycznej matematyki finansowej wskazujące również na jej zastosowania w praktyce. Po nim nastąpi Blok Naukowo-biznesowy. Dzień zakończymy Blokiem Giełdowo-naukowym, który przybliży nam tajniki inwestowania.

Drugiego dnia konferencji będziemy mogli uczestniczyć w Bloku Biznesowym. Będzie to świetna okazja do spotkania z przyszłymi pracodawcami. Swoim doświadczeniem podzielą się z nami m.in. osoby pracujące na co dzień w działach zajmujących się modelowaniem ryzyka w znanych firmach międzynarodowych. W drugiej części dnia będzie można zobaczyć wykład należący do Bloku Giełdowego. Po którym odbędzie się konkurs referatów. W tym roku zapisy otworzymy również dla osób ze studiów doktoranckich, a także absolwentów, którzy zakończyli studia w ostatnich latach. Szczegóły na ten temat pojawią się już wkrótce. Drugi dzień zakończymy rozstrzygnięciem konkursu referatów.

Link do rejestracji na to wydarzenie

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.knmf.agh.edu.pl

 

Kontakt
Koło Naukowe Modelowania Finansowego
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 01 kwietnia 2023

10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Podobne wydarzenia