Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 maja
do 19 maja
2013
Miasto: Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Organizator: Krakowska Szkoła Biznesu

IX Międzynarodowy Kongres MBA. Wyścig po talenty

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu MBA odbywać się  będzie pod hasłem "Wyścig po Talenty". Jego tematyka skupi się m.in na sukcesie firm wynikającym z maksymalnego wykorzystania potencjału drzemiącego w utalentowanych managerach i pracownikach. Jest to kluczowy czynnik sukcesu zwłaszcza w okresie silnej pozycji polski jako miejsca outsourcingu dla wielu globalnych korporacji, outsourcingu który coraz częściej obejmuje badania, rozwój i innowacje.

Program merytoryczny kongresu będzie obejmował prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu, a jego głównymi elementami będą  cztery panele dyskusyjne:
  • Panel Świat – Kraje arabskie – Biznes na najwyższym poziomie
  • Panel Polska – Dokąd zaprowadzi nasz kraj outsourcing ?
  • Panel Zarządzanie – Wyścig po talenty…
  • Panel Innowacje – Innowacje w procesach
Dodatkowo, uczestnicy jak co roku wezmą  udział w Study Visit, warsztatach kultury, języka i etykiety biznesowej oraz otrzymają niepowtarzalną możliwość poszerzenia swoich kontaktów biznesowych.  Całość uzupełni program towarzyszący, na który składać się będą wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną, nieformalny wieczór MBA oraz rodzinna impreza golfowa połączona z turniejem golfa.
Kontakt
Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Wydarzenia

Dziś jest 16 czerwca 2024

Zobacz wszystkie