Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 maja
do 13 maja
2011
Miasto:
Organizator:

Jak kraje Unii Europejskiej reformują swoje finanse publiczne

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Już po raz czwarty Fundacja FOR organizuje seminarium adresowane do studentów, tegorocznych absolwentów i doktorantów, interesujących się zagadnieniami związanymi ze współczesną gospodarką. Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza to niepowtarzalna okazja do spotkania ze znanymi ekonomistami oraz wygrania nagród pieniężnych. Na zainteresowanych czeka 30 miejsc.

Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza (WSLB) to trzydniowe seminarium organizowane w tym roku pod hasłem: "Jak kraje Unii Europejskiej reformują swoje finanse publiczne?", które odbędzie się w dniach 13-15 maja 2011 r. (piątek-niedziela) w Warszawie. Jego celem jest zwiększenie wiedzy jej uczestników na temat najważniejszych zagadnień współczesnej makroekonomii, a w szczególności finansów publicznych.

W ramach seminarium odbędą się spotkania i wykłady, które poprowadzą m.in. prof. Leszek Balcerowicz (Przewodniczący Rady Fundacji FOR), Jakub Borowski (Główny Ekonomista Invest-Banku, Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie), Ignacy Morawski (Ekonomista Polskiego Banku Przedsiębiorczości), Ryszard Petru (Dyrektor zarządzający PKO BP), Wiktor Wojciechowski (Ekonomista Fundacji FOR).

Kto może wziąć w niej udział?
Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza jest adresowana do studentów wszystkich lat i kierunków studiów oraz do tegorocznych absolwentów (do 26 roku życia), a także doktorantów (do 32 roku życia), którym nieobce są sprawy polskiej i światowej gospodarki.

Szczegóły

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 25 maja 2024

Zobacz wszystkie