Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 kwietnia
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Akademia Vistula

Job Spot 2013. Spotkaj pracodawcę

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W Akademii Vistula już 18 kwietnia odbędzie się JOB SPOT 2013. Tego dnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji, połączonej z dniami otwartymi pracodawców.  Każdy student będzie mógł zapoznać się na miejscu z ofertami firm i nawiązać konkretne relacje biznesowe. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce organizowane przez Biuro Karier wraz ze studentami i absolwentami uczelni.

Przyjdź i znajdź wymarzoną pracę!
JOB SPOT 2013 to wydarzenie, które jest organizowane dla studentów wraz z ich udziałem. Młodzi ludzie już wiedzą jak ważna jest zmiana w edukacji, dzięki której program nauki będzie dostosowywany do obecnych potrzeb pracodawców. To w tym celu zapraszamy firmy – naszych Partnerów biznesowych do udziału w konferencji oraz zaprezentowania swoich oczekiwań studentom.

Każdy z Partnerów będzie miał swoje stoisko, a ich reprezentanci udzielą, wszystkim zainteresowanym, wszelkich informacji. Dzięki temu studenci będą mieli możliwość skonfrontowania swoich przekonań i planów zawodowych z realiami rynkowymi, a także bezpośredniego nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych.

Wśród prelegentów konferencji pojawią się wybitni  specjaliści ze środowiska biznesowego: prof. Krzysztof Rybiński (Rektor AFiBV), Grzegorz Turniak (BNI), Mateusz Grzesiak (GRMG), Joanna Szybisz Grupa Saint-Gobain). Podzielą się oni swoim doświadczeniem oraz cennymi dla studentów wskazówkami dotyczącymi nauki oraz przyszłej kariery.  

Cooperative – Education
JOB SPOT 2013 jest elementem realizowanego przez Akademię Vistula  innowacyjnego modelu Cooperative–Education, łączącego świat biznesu z edukacją, zgodnie z wymogami nowoczesnej gospodarki. W ramach programu podjęto dotychczas współpracę z ponad 40 międzynarodowymi i polskimi markami m.in. Saint-Gobain, UPC, Asseco, Edelman,  gdzie studenci odbywają praktyki oraz płatne staże. Promotorem i opiekunem programu COOP-EDU jest  Rektor Akademii prof. Krzysztof Rybiński oraz Biuro Karier Grypy Vistula.

JOB SPOT 2013 rozpocznie się 18 kwietnia 2013 roku o godzinie 9 w budynku Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.


Kontakt
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Warszawa
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2024

Zobacz wszystkie