Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 kwietnia
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Akademia Vistula

Job Spot 2013. Spotkaj pracodawcę

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W Akademii Vistula już 18 kwietnia odbędzie się JOB SPOT 2013. Tego dnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji, połączonej z dniami otwartymi pracodawców.  Każdy student będzie mógł zapoznać się na miejscu z ofertami firm i nawiązać konkretne relacje biznesowe. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce organizowane przez Biuro Karier wraz ze studentami i absolwentami uczelni.

Przyjdź i znajdź wymarzoną pracę!
JOB SPOT 2013 to wydarzenie, które jest organizowane dla studentów wraz z ich udziałem. Młodzi ludzie już wiedzą jak ważna jest zmiana w edukacji, dzięki której program nauki będzie dostosowywany do obecnych potrzeb pracodawców. To w tym celu zapraszamy firmy – naszych Partnerów biznesowych do udziału w konferencji oraz zaprezentowania swoich oczekiwań studentom.

Każdy z Partnerów będzie miał swoje stoisko, a ich reprezentanci udzielą, wszystkim zainteresowanym, wszelkich informacji. Dzięki temu studenci będą mieli możliwość skonfrontowania swoich przekonań i planów zawodowych z realiami rynkowymi, a także bezpośredniego nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych.

Wśród prelegentów konferencji pojawią się wybitni  specjaliści ze środowiska biznesowego: prof. Krzysztof Rybiński (Rektor AFiBV), Grzegorz Turniak (BNI), Mateusz Grzesiak (GRMG), Joanna Szybisz Grupa Saint-Gobain). Podzielą się oni swoim doświadczeniem oraz cennymi dla studentów wskazówkami dotyczącymi nauki oraz przyszłej kariery.  

Cooperative – Education
JOB SPOT 2013 jest elementem realizowanego przez Akademię Vistula  innowacyjnego modelu Cooperative–Education, łączącego świat biznesu z edukacją, zgodnie z wymogami nowoczesnej gospodarki. W ramach programu podjęto dotychczas współpracę z ponad 40 międzynarodowymi i polskimi markami m.in. Saint-Gobain, UPC, Asseco, Edelman,  gdzie studenci odbywają praktyki oraz płatne staże. Promotorem i opiekunem programu COOP-EDU jest  Rektor Akademii prof. Krzysztof Rybiński oraz Biuro Karier Grypy Vistula.

JOB SPOT 2013 rozpocznie się 18 kwietnia 2013 roku o godzinie 9 w budynku Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.


Kontakt
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Warszawa
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling