Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
20 marca
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: NZS SGH

Kierunek: Bank!

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kierunek: Bank! to projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej, skierowany do studentów wszystkich warszawskich uczelni, zainteresowanych pracą w bankowości lub poszukujących praktyk.

W ramach projektu, przez cały dzień, 20 marca 2013 roku w budynku głównym SGH będą miały miejsce targi pracy i praktyk. Obecnie swój udział potwierdziły takie banki jak: Getin Noble Bank, Citi Handlowy, FM Bank oraz Alior Bank. Dzięki wydarzeniu będziecie mieli możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami działów HR o możliwościach pracy i kariery w ich firmach. Dodatkowo, abyście mogli lepiej przygotować się do przyszłej pracy w bankowości, będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach organizowanych przez kadrę banków oraz czołowe firmy szkoleniowe, takie jak Human Skills

Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać wcześniejszej rejestracji elektronicznej na naszej stronie internetowej. Do udziału w targach praktyk i pracy nie jest konieczna rejestracja. Zachęcamy do śledzenia naszego fan page’a na portalu Facebook.com, gdzie będziemy informowali was na bieżąco na temat wydarzenia. Biorąc udział w wydarzeniu, będziecie mieli również szansę wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.

Jest to już druga edycja projektu. Pierwsza miała miejsce w 2012 roku pod nazwą Kariera na Bank. Naszą misją jest podnoszenie poziomu wiedzy studentów warszawskich uczelni oraz stworzenie im możliwości rozwoju zawodowego, nawet na wczesnych latach studiów. Uważamy, że dzięki wczesnemu ukierunkowaniu swojej kariery, jeszcze w trakcie studiów, studenci będą mieli możliwość lepszego przygotowania się do wyzwań związanych z podjęciem pierwszej pracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z sektorem bankowości, będziecie mieli okazję poznać całą mechanikę branży i dowiedzieć się, jakie ciekawe wyzwania możecie napotkać pracując w nim. Z pewnością dzięki rozmowie z przedstawicielami banków będziecie mieli również szansę sprawdzenia jak wiele korzyści czeka na Was w pracy w bankowości.

Nie zmarnuj studiów! Przyjdź i przekonaj się sam!

Więcej informacji na stronie organizatora w serwisie społecznościowym Facebook.

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia