Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
13 listopada
do 21 listopada
2012
Miasto: Poznań
Organizator: PNO

Kod rozliczenia projektów. Konferencja dla dyrektorów finansowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Weź udział w wybranym spotkaniu, którego celem jest przedstawienie finansowych, zarządczych, prawnych i podatkowych obszarów związanych z rozliczaniem projektów (m.in. inwestycyjnych, środowiskowych i badawczo - rozwojowych).

Kiedy i gdzie?

Co zrobić aby konieczne do wdrożenia zmiany nie oznaczały złamania wytycznych programowych? Jak zarządzać zmianą już na etapie aplikowania projektu? czyli zmiany wynikające z błędów popełnionych podczas aplikowania. Kiedy nieumiejętnie przeprowadzona zmiana może doprowadzić do uchybień w projekcie?  Czy wiesz w jaki sposób zminimalizować ryzyko utraty dofinansowania w projekcie? Czy znasz obszar kontroli projektu? Czy wiesz kiedy rozwój, rozbudowa czy zmiany właścicielskie spółki mogą zagrozić trwałości projektu?  Czy wiesz od kiedy liczona jest trwałość projektu? Czy wiesz czego zakazuje zasada trwałości projektu? Czy wiesz jaki wpływ na zachowanie zasady trwałości ma fakt przeniesienia działalności gospodarczej beneficjenta do innego państwa członkowskiego?


Planujesz wziąć udział? Nie zastanawiaj się długo! W związku z tym, że nasze seminaria mają kameralny charakter liczba miejsc jest ograniczona a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 


Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do PNO:

 

a) elektronicznie na adres anna.kuczynska@pnocee.com

 

lub

 

b) faksem pod numer: + 48 (22) 611 73 21

 

Jeśli masz pytania – zadzwoń: + 48 (22) 611 73 20

 

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 listopada 2012 r.