Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 kwietnia
2023
Miasto: Warszawa
Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club

Konferencja IF

Studenckie Forum Biznesowe Club Centre wraz z Inteligencją Finansową zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - Konferencję IF - poświęconą inwestowaniu. To niepowtarzalna okazja dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją inwestycyjną przygodę lub doskonalić swoje umiejętności. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia 2023 roku w formule stacjonarnej.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Podczas Konferencji IF uczestnicy będą mogli wziąć udział w szeregu prelekcji i panelu dyskusyjnym, w których wezmą udział eksperci z różnych dziedzin. Tematyka wykładów skupi się na psychologii inwestowania, inwestowaniu na giełdzie, inwestowaniu w nieruchomości oraz inwestowaniu w złoto.

Wśród prelegentów znajdą się praktycy, jak również przedstawiciele środowiska akademickiego, w tym m.in. Katarzyna Sekścińska z Uniwersytetu Warszawskiego, Artur Wiśniewski ze Stockbroker.pl, Mariusz Hojda z CG Capital oraz Aleksander Pawlak z Tavex.

Poza bogatym programem merytorycznym, Konferencja IF będzie także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. W trakcie networking'u uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z prelegentami oraz z innymi uczestnikami wydarzenia.

Konferencja IF to wydarzenie prowadzone przez Inteligencję Finansową - inicjatywę Studenckiego Forum Biznesowego Club Centre, która ma na celu promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodego pokolenia.

Udział w Konferencji IF jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do szybkiego zapisania się poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Bądź z nami 15 kwietnia 2023 roku i rozpocznij swoją inwestycyjną przygodę!

Link do formularza: https://forms.gle/6MuSDWcuojKTX6ia9

#inteligencjafinansowa #KonferencjaIF #inwestowanie #StudenckieForumBiznesowe

Kim są prelegenci Konferencji IF?

Katarzyna Sekścińska (Uniwersytet Warszawski) - jest doktorem nauk społecznych w zakresie psychologii, coachem i trenerem. Jest adiunktem na Uniwersytecie Warszawskim i od lat łączy pracę naukową z pracą dla biznesu, realizując projekty z instytucjami finansowymi i firmami z sektora fashion and lifestyle. Jej praca skupia się na komunikacji z klientem, marketingu i badaniach efektywności działań marketingowych, a także na badaniu postaw, opinii i przekonań konsumentów. Ma doświadczenie w badaniach społecznych, projektach B+R i prowadzeniu szkoleń. Ponadto angażuje się w projekty edukacji ekonomicznej i jest autorką wielu takich projektów we współpracy z instytucjami finansowymi w Polsce.

Artur Wiśniewski (Stockbroker.pl) - Artur Wiśniewski – założyciel Stockbroker.pl, makler papierów wartościowych, inwestor indywidualny. Organizator konferencji „Pasywna Rewolucja” i „Jak inwestować na giełdzie”. Współautor szkolenia „Atlas Pasywnego Inwestora” i portalu „Atlas ETF”. Twórca analiz, wywiadów, prelegent konferencji giełdowych. Zwolennik inwestowania długoterminowego z wykorzystaniem tanich i prostych narzędzi – akcji, obligacji czy ETF-ów.

Mariusz Hojda (CG Capitals) - Mariusz całe życie pracował w IT, od developera do menadżera na etacie, jednak wolny czas poświęcał na inwestowanie. Zaczął od pierwszego konta maklerskiego 18 lat temu, ale profesjonalnie zaczął się tym zajmować dopiero 12 lat później, co stało się kolejną jego pasją. Nadwyżki z inwestycji zaczął lokować w nieruchomości. Ostatecznie rzucił etat i zajął się tylko inwestowaniem. Przepracował różne formy inwestycji: najem, gotowce inwestycyjne, flipy na rynku pierwotnym i wtórnym oraz inwestycje w kamienice.

Od 2021 roku jest współzałożycielem społeczności Cool Guys, która wspólnie inwestuje m.in. w nieruchomości w Polsce i Portugalii. W swoim wolnym czasie biega górskie ultramaratony.

Aleksander Pawlak (Tavex) - Pracę w Tavex rozpoczął w 2015 roku. Wewnętrznie koordynuje działalność firmy we wszystkich obszarach, natomiast na zewnątrz - zgodnie ze swoją misją, jaką jest popularyzacja fizycznego złota na polskim rynku - przekonuje inwestorów do rozsądnego budowania portfela inwestycyjnego oraz tłumaczy wartości, jakie niesie za sobą inwestowanie w metale szlachetne. Oprócz tego szczególnie bliskie jest mu zagadnienie obrotu gotówkowego w Polsce, w związku z czym bardzo chętnie wypowiada się na ten temat, nawiązując do badań dotyczących płatniczych preferencji Polaków realizowanych na zlecenie firmy Tavex.

 

Kontakt
Studenckie Forum Business Centre Club
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 11 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
Warszawa 19 czerwca
19 czerwca Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
Warszawa 19 czerwca
19 czerwca Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling