Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 lutego
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: GigaCon

Konferencja IT w ubezpieczeniach

GigaCon zaprasza na bezpłatną konferencję "IT w Ubezpieczeniach", dedykowaną przedstawicielom towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: IT, Ubezpieczenia

Konferencja "IT w ubezpieczeniach" to szansa na wysłuchanie wykładów merytorycznych o:

  • IT w małej firmie ubezpieczeniowej. Wewnętrzny zespół czy outsourcing? Który model lepiej sprawdzi się do konkretnych projektów? Który model lepiej sprawdzi się do konkretnych projektów? Opowiemy o metodach motywacji oraz jak zbudować i utrzymać zespół specjalistów IT.
  • Jak Agile wpływa na funkcjonowanie firmy? Na jakie problemy i wyzwania powinny się przygotować firmy, które chciałyby wdrożyć tę metodę i jak z tymi problemami radzi sobie tak duża firma ubezpieczeniowa jak Axa.
  • Nowych przepisach RODO w branży ubezpieczeniowej – jak przygotować się na zmiany? Omówimy przepisy unijnego rozporządzania o ochronie danych osobowych oraz przedstawimy zagadnienia, które szczególnie dotkną firmy ubezpieczeniowe.
  • Minimalizacja istotnych ryzyk przetwarzania danych, dobre praktyki. Jak technologicznie wesprzeć proces uzyskiwania zgodności z RODO? 


Firmy IT m.in. takie jak: Oracle Polska, BeOne pokażą konkretne i gotowe rozwiązania.

Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych i nie tylko, którzy z tematem się zmierzyli: Krzysztof Szczęsny (MACIF Życie TUW), Robert Skrzypczak (AXA), Wioletta Jaroń-Gwizdała (WJG Kancelaria Adwokacka).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia: www.gigacon.org

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest bezpłatna rejestracja każdego z pracowników towarzystwa ubezpieczeniowego bądź innej instytucji finansowej przez stronę www.gigacon.org

Kontakt
GigaCon
Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 07 sierpnia 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie