Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
7 czerwca
do 9 czerwca
2017
Miasto: Koło
Organizator: IIA Polska

Konferencja Jubileuszowa IIA Polska

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

W imieniu organizatora zapraszamy na konferencję, która odbędzie się w dniach 7–9 czerwca 2017 r. w Józefowie koło Warszawy.

Hasłem przewodnim konferencji jest: „Odpowiedzialny audyt w odpowiedzialnej organizacji. 15 lat doświadczenia. Wyzwania na przyszłość”.

W trakcie konferencji poruszane będą kwestie związane z odpowiedzialnym działaniem organizacji oraz roli, jaką audyt w tym procesie może odegrać, ze szczególnym uwzględnieniem problemów etycznych, skomplikowanego środowiska prawnego oraz wyzwań jakie niesie za sobą rynek pracy. Sesje tematyczne w trzech blokach (zarządzanie i finanse, IT i Cybersecurity oraz GRC) będą przeplatane sesjami plenarnymi oraz panelami dyskusyjnymi.

Wśród prelegentów pojawią się m.in. Prezydent ECIIA, Szef Audytu Wewnętrznego Grupy Citi, przedstawiciele sektora prywatnego, finansowego, banków, IT i wielu innych.

Warunkiem przyjęcia oraz wpisania na listę uczestników konferencji jest przesłanie poprawnie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie do dnia 2 czerwca 2017 r., na podstawie faktury proforma, opłaty za udział w konferencji.

Termin nadsyłania zgłoszeń – 24 maja 2017 r.

Przesyłając zgłoszenie na Konferencję do dnia 5 maja br., korzystają Państwo z ceny specjalnej, tj.

1 500.00 zł netto – Członkowie IIA Polska 
2 200.00 zł netto – Pozostałe osoby

Więcej informacji, agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: http://iia.org.pl/kalendarium/konferencje/konferencja-jubileuszowa-iia-polska

Kontakt
Józefów koło Warszawy
Koło
Wydarzenia

Dziś jest 10 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie