Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
13 października
do 14 października
2021
Miasto:
Organizator: Stowarzyszenie IDESIGN

Konferencja Marketingowa IDESIGN (online)

I Design to konferencja marketingowa organizowana przez Stowarzyszenie I DESIGN. Jest to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zachęcanie uczestników do przełamywania barier, nieszablonowego myślenia oraz tworzenia nowatorskich rozwiązań. Różni się od innych tego rodzaju eventów tym, iż cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne, ponieważ społeczna odpowiedzialność jest naszą misją. W ten sposób wspieramy z jednej strony Fundację “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Marketing

 

Starannie dobieramy prelegentów, by uczestnicy mogli czerpać doświadczenie od najlepszych specjalistów z branży. W tym roku na naszej wirtualnej scenie wystąpi m.in. Franciszek Georgiew, CEO Tigers, Anna Ledwoń-Blacha, CEO More Bananas, Łukasz Chwiszczuk, ekspert Google ADS, czy też Maciej Szeffer, ekspert Digital Marketingu z Socjomanii. Dzięki temu tworzymy miejsce wymiany doświadczeń, pozwalające rozwijać kreatywność i poszerzać kompetencje członków wydarzenia.

 

Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się w formule online 13 i 14 października. Proponujemy nie tylko ucztę umysłową poprzez uczestnictwo w prelekcjach, ale także i praktyczne sprawdzenie i rozwijanie swoich umiejętności marketingowych. W tym roku oferujemy uczestnikom udział w trzech warsztatach tematycznych: CSR, współpraca z influencerami, praca z danymi marketingowymi. 

 

Śmiało zapisujcie datę 13 i 14 października w swoim kalendarzu i kupujcie bilety, póki jeszcze są: https://bit.ly/3tmAb0A

 

Do zobaczenia na I DESIGN!

Kontakt
Stowarzyszenie IDESIGN
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia