Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 maja
do 23 maja
2012
Miasto:
Organizator:

Konferencja SAY YES!

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków

Przy okazji konferencji "How Big Can we Grow?", odbywającej się w dniach 24-25 maja, Centrum Business in Małopolska, ASPIRE i PwC wspólnie stworzyły możliwość dyskusji między przedstawicielami branży outsourcingu i usług wspólnych a osobami zainteresowanymi podjęciem pracy w sektorze: absolwentami, studentami i wykwalifikowanymi pracownikami.

Uczestnicy konferencji "SAY YES!" będą mogli zapoznać się z ofertą zaproszonych centrów biznesowych, porozmawiać z ich przedstawicielami i otrzymać szczegółowe informacje na temat procesów rekrutacyjnych od pracowników działów HR. Specjalna oferta została przygotowana także dla przedstawicieli wyższych uczelni, którzy będą mieli okazję zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi kwalifikacji w branży BPO/SSC, co z pewnością przełoży się na lepsze dostosowanie kształcenia wyższego do wymagań rynku pracy.

Zainteresowanych udziałem w konferencji pt. „SAY YES!” organizatorzy zapraszają na stronę internetową: www.yes.aspire.org.pl przez którą odbywać się będzie rejestracja. Przewidzianych jest 200 miejsc dla uczestników. Udział jest bezpłatny, a decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Konferencja współfinansowana jest przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013