Temat tygodnia
O pracy w dziale R2R piszą Magdalena Rokus i Patrycja Sowińska z Capgemini Polska.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 maja
do 20 maja
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Puls Biznesu

Konferencja Windykacja 2016

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Skuteczne odzyskiwanie należności jest jednym z kluczowych elementów w procesie utrzymania i poprawy płynności finansowej w firmie. To stwierdzenie jest dla nas punktem wyjścia do dyskusji o tym, jak ewoluuje znaczenie windykacji w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej.

Jako windykator działasz dzisiaj nie tylko na płaszczyźnie odzyskiwania należności, ale także masz do spełnienia ważną rolę w realizacji strategii CSR w firmie, budowaniu jej wizerunku i kultury współpracy z dłużnikiem. To m.in. dzięki Tobie zaistniał na rynku trend proklienckiej windykacji i pojawiła się potrzeba rozważań o wprowadzeniu zmian do strategii kontaktowych tak, aby odpowiadały one realiom społecznym i standardom technologicznym zmieniającym się dzisiaj szczególnie dynamicznie. Jeżeli zależy Ci, aby podążać za aktualnymi trendami i budować optymalne modele procesów windykacyjnych, przyjdź na konferencję 19 i 20 maja 2016.

Dzięki inspiracjom dostarczonym przez prelegentów, praktycznym sesjom warsztatowym i dyskusjom w profesjonalnym gronie przy stołach eksperckich dowiesz się, jak odzyskiwać należności:
• NOWOCZEŚNIE, czyli w oparciu o nową segmentację i przy wykorzystaniu nowych kanałów komunikacji i technologii;
• PROKLIENCKO, czyli poruszając się w ramach odpowiedzialnego biznesu i etycznej windykacji, realizując strategię experience design oraz budując kulturę współpracy z dłużnikiem jako klientem;
• SKUTECZNIE, czyli optymalizując strategię kontaktową i działając ze znajomością nowego otoczenia prawnego.

Spójrz na windykację z nowej perspektywy! Poznaj szczegóły nt. konferencji »

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 20 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie