Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 stycznia
2015
Miasto: Katowice
Organizator: Rozwiń Biznes

Kongres Rozwiń Biznes

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Jak zoptymalizować opodatkowanie swojej firmy? Jak pozyskiwać Klientów poprzez media społecznościowe? Jak prześwietlić potencjalnego partnera biznesowego pod kątem ryzyka?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania można znaleźć 27 stycznia 2015 roku w Katowicach w Parku Naukowo-Technologicznym Euro Centrum na Kongresie Rozwiń Biznes.

Organizatorzy Kongresu zadbali o to, by wiedzy dającej przewagę nad konkurencją i ułatwiającej prowadzenie biznesu było na tym wydarzeniu dużo. Każdy przedsiębiorca jest świadomy, że informacja często decyduje o sukcesie lub bankructwie. Polska rzeczywistość gospodarcza jest obarczona sporym ryzykiem ze strony nieuczciwych kontrahentów oraz zmiennych i niejasnych przepisów. Funkcjonujemy w jednym z najmniej sprzyjających biznesowi krajów na świecie… Warto pozyskać więc informacje, jak w tym gąszczu trudności zarabiać pieniądze w sposób właściwy i skuteczny.

W biznesowym sukcesie na pewno pomogą nam nowi Klienci, których wśród uczestników będzie zapewne sporo. Tak samo wielu z potencjalnych Klientów można znaleźć w internecie i mediach społecznościowych. Ten nowoczesny kanał sprzedaży, który od kilku lat stale zwiększa swoje znaczenie, jest także tematem Kongresu Rozwiń Biznes. Ekspert w dziedzinie Social Media opowie, w jaki sposób poprzez media społecznościowe można zachęcić do swojej firmy nowych Klientów.

Podczas Kongresu poruszona będzie również tematyka audytów technologicznych, bezpieczeństwa danych, propozycji wspierających biznes i najświeższych informacji na temat pozyskiwania dofinansowania ze środków unijnych. Tak dużo wartościowych treści w jednym miejscu – to wydarzenie w sposób kompleksowy wspiera rozwój biznesu. Zapraszamy na Kongres Rozwiń Biznes www.rozwinbiznes.com.

Menedżer Projektu

Tomasz Gardian

t.gardian@rozwinbiznes.com

Tel. 696 008 244

www.rozwinbiznes.com

Kontakt
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie