Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 listopada
2015
Miasto: Kraków
Organizator: CIMA

Kraków Money Talks

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Już 26 listopada zapraszamy w imieniu organizatorów na Kraków Money Talks, czyli event CIMA i Shell, poświęcony finance business partnering. W panelu zasiądą dyrektorzy finansowi Shell, Unilever i RBS. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Peter Simons, Head of Future Finance Research, Technical Specialist, CIMA. Po części oficjalnej będzie czas na networking i wymianę doświadczeń.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.cimaglobal.com/krakowmoneytalks

Agenda:

17:00-17:20 - rejestracja
17:20-17:35 - powitanie gości przez przedstawicieli CIMA i Shell
17:35-17:45 - wprowadzenie, Peter Simons
17:45-18:15 - omówienie wyników raportu, Peter Simons
18:15-19:15 - panel i dyskusja: Peter Siomons, Karol Bisek, Andrzej Szymański, Piotr Klepaczko
19:15 - networking

Prelegenci

Peter Simons, Head of Future Finance Research, Technical Specialist, CIMA

Peter Simons, posiadając już 30 lat doświadczenia w branży finansowej, dołączył do CIMA w 2006 roku. Certyfikacja CIMA pozwoliła mu wzbogacić karierę o umiejętności strategiczne, zarządzanie kredytami i pożyczkami korporacyjnymi oraz zarządzanie marketingiem Bank of Ireland. Peter Simons był szefem działu i nadzorował działania wyższej kadry zarządzającej banku w Londynie do 2002 roku, zanim został dyrektorem zarządzającym brytyjskiego oddziału irlandzkiej grupy finansowej IFG. Obecnie współpracuje z pracodawcami, konsultantami, dostawcami oprogramowania i naukowcami, badając znaczenie i role, które odgrywać będą w przyszłości finansiści w firmach. Dodatkowo rozwija ekspertyzę CIMA w zarządzaniu wydajnością. Jest autorem wielu artykułów i raportów. W swojej pracy aktywnie wspiera członków CIMA.

Piotr Klepaczko, Dyrektor Finansowy Unilever Polska

Jest odpowiedzialny za Polskę i kraje bałtyckie. Ma ponad 13 lat doświadczenia w sektorze FMCG. Certyfikacja CIMA pozwoliła mu wzbogacić się o umiejętności strategiczne i usystematyzować wiedzę praktyczną. Swoją karierę w Unilever budował w Polsce m.in. w roli partnera finansowego przy działach sprzedaży, marketingu oraz w kilku fabrykach. W strukturach europejskich Unilever w Szwajcarii brał udział w integracji nowo kupionych spółek o zasięgu międzynarodowym oraz w strukturach globalnych w zarządzaniu biznesem B2C. Obecnie, po powrocie do Polski, wspiera Unilever w realizacji celów strategii lokalnej. Na co dzień angażuje się w rozwój partneringu finansowego dla tradycyjnych kanałów sprzedaży oraz aktywnie interesuje się rozwojem modelu wsparcia przez dział finansowy i budowaniem strategii inwestycyjnej w szeroko pojęty digital.

Karol Bisek ACMA, CGMA, Dyrektor Finansowy w RBS Bank (Polska)

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w kontrolingu biznesowym i finansowym, zarządzaniu zmianą i systemami MIS, optymalizacją procesów i kosztów w The Royal Bank of Scotland, Orange, Agora, PGNIG. Członek CIMA od 2012 roku. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania, Wydział Nauk Ekonomicznych).

Andrzej Szymański, Dyrektor Finansowy, Credit Department, Shell

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w Shell w różnorodnych projektach i procesach finansowych. Pracował w najważniejszych biznesach Shell zarówno upstream, jak też downstream. Budował dział Finance Operations w centrum biznesowym w Krakowie. Jego doświadczenie obejmuje group reporting, podatki, kontroling, analizę biznesową czy operacje kredytowe. Zarządza międzynarodowym zespołem ponad 250 specjalistów finansowych w Dziale Expenditure i Revenue w Shell.

Kontakt
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 25 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH
XI edycja Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej
14 kwietnia
14 kwietnia
Ogranizator Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH