Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 marca
do 25 marca
2018
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Modelowania Finansowego

VII Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

VII Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej to największy projekt Koła Naukowego Modelowania Finansowego, działającego przy Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Konferencja to trzy dni wykładów, warsztatów i konkursów, organizowane w całości przez studentów. Tegoroczna konferencja została podzielona na 4 bloki tematyczne: naukowy, biznesowy, aktuarialny i giełdowy (ten ostatni współorganizowany z Fundacją GPW). W każdym z bloków wystapią prelegenci, którzy reprezentują największe firmy, zajmujące się szeroko pojętymi finansami oraz pracownicy naukowi najlepszych polskich uczelni. W pierwszy dzień konferencji zaplanowane są również warsztaty tematyczne, w czasie których uczestnicy będą mogli zdobyć praktyczne umiejętności, przydatne na rynku pracy. W trzeci dzień z kolei tradycyjnie już odbędzie się konkurs studenckich referatów. Jury wyłoni trzy najlepsze wystąpienia, których autorzy zostaną nagrodzeni wspaniałymi prezentami od naszego głównego sponsora - firmy UBS.

Formularz zgłoszeniowy dla prelegentów dostępny jest tu, zaś w menu po lewej stronie, oprócz zgłoszenia do konkursu referatów znajduje się również formularz zgłoszeniowy na uczestnika VII Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej oraz harmonogram, który jest wciąż aktualizowany. 

Strona wydarzenia na facebooku.

 

Kontakt
Koło Naukowe Modelowania Finansowego
Akademia Górniczo-Hutnicza
ul. Adama Mickiewicza 30
30-059 Kraków