Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
5 kwietnia
2017
Miasto: Kraków
Organizator: CIMA

Money Talks

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants), czołowa i jednocześnie największa światowa organizacja zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, razem z Shell Business Operations Kraków, jednym z siedmiu centrów operacyjnych Shell na świecie, oraz UBS zapraszają na kolejne rozmowy o strategicznym zarządzaniu finansami w korporacji. Tematem najbliższego spotkania z serii „Money Talks”, które odbędzie się 5 kwietnia w Krakowie, będzie m.in. możliwość elastycznego dostosowania modeli biznesowych do zmieniających się realiów rynku

Punktem wyjścia do dyskusji będzie polska premiera raportu CIMA, amerykańskiego instytutu AICPA i Oracle: „Agile Finance Revealed – The New Operating Model for Modern Finance” („Elastyczne finanse – nowy model operacyjny dla nowoczesnych korporacji”). Raport zawiera wnioski z dwuletniego badania przeprowadzonego wśród 438 senior finance executive w USA i Kanadzie pracujących takich sektorach, jak: finanse, produkcja, handel detaliczny, ochrona zdrowia, edukacja wyższa. Pokazuje nowy, rodzący się model operacyjny dla finansów, który może elastycznie reagować na zagrożenia otoczenia i jest gotowy na zmiany. Obejmuje on technologie cyfrowe i zakłada jednocześnie inwestowanie w umiejętności analityczne specjalistów, które pozwolą im podążać za nowymi modelami biznesowymi.

Zmieniające się warunki biznesowe wymagają od specjalistów ciągłej gotowości do poszerzania swoich kompetencji. To szczególnie ważne w przypadku specjalistów ds. finansów. Aby biznes został bezpiecznie przeprowadzony przez okres zmian, dyrektorzy finansowi powinni zastanowić się nad zastosowaniem nowych modeli biznesowych. Dodatkowo, twórcy raportu podkreślają potencjał, jaki w operacjach finansowych może mieć big data i sztuczna inteligencja – komentuje Jakub Bejnarowicz, szef CIMA w Europie Środkowo-Wschodniej.

W dyskusji panelowej weźmie udział m.in. Ian Scott, Global Finance Manager w Shell. 

W dziale Finance Operations w Krakowie współtworzymy m.in. raporty dla giełd w Nowym Jorku czy Londynie, a także analizy trafiające do czołowych menedżerów Shell. Rozwijanie i poszukiwanie nowych umiejętności naszych specjalistów jest dla nas jednym z kluczowych wyzwań przyszłości. Dzięki nim będziemy dysponowali jeszcze lepszymi danymi, które pozwolą na dostosowanie naszej globalnej strategii do pojawiających się wyzwań. Między innymi o tym będziemy rozmawiać w Krakowie – mówi Ian Scott.

Poznaj pracodawcę Shell Business Operations >>

Spotkanie Money Talks odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku w Radisson BLU Hotel Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczególnie zaproszone są osoby z działów finansowych firm oraz studenci kierunków powiązanych z finansami. Wykład i dyskusję panelową poprowadzi Peter Simons BBS MBA FCMA, Head of Future Finance Research, CIMA. W panelu zasiądą m.in. Ian Scott, Global Finance Manager w Shell, Magdalena Kotuła, R&A Business Interface Manager w Shell, Bartek Ostrowski, dyrektor w UBS oraz liderzy krakowskich firm.

Agenda:

17:30 – Rejestracja uczestników
18:00 – Wprowadzenie
18:20 – Peter Simons: Elastyczność korporacyjna i rola finansów
18:50 – Dyskusja panelowa
20:10 – Sesja Q&A
20:30 – Networking

Szczegóły oraz zapisy na: http://www.cimaglobal.com/krakowmoneytalks

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia