Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 lutego
2022
Miasto: Warszawa
Organizator: CIMA

Money Talks: Reimagining performance management and enterprise analytics

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z popularnej serii spotkań AICPA & CIMA zatytułowanych Money Talks, podczas których znane osobistości ze świata finansów oraz praktycy biznesu omawiają trendy, które mają i będą miały wpływ na ich pracę w przyszłości. Tym razem będzie to zarządzanie wydajnością. Strategicznym partnerem wydarzenia jest Oracle.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Księgowość

Firmy muszą wyjść poza tradycyjne sposoby zarządzania wydajnością, by budować swoją odporność w popandemicznej rzeczywistości i móc lepiej reagować na nagłe zmiany. W oparciu o wyniki raportu Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości (ang. Association of International Certified Professional Accountants) – reprezentującego AICPA & CIMA – oraz Światowej Rady Biznesu na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju (ang. World Business Council for Sustainable Development, WBCSD) pt. Reimagining Performance Management  podczas wydarzenia Money Talks zaprezentowane zostaną dobre praktyki, które biznes powinien wdrożyć, aby osiągnąć lepszą wydajność, takie jak:

• tworzenie jasnej optyki między działaniami a strategią, aby pomóc pracownikom rozwinąć poczucie odpowiedzialności,

• uwzględnienie istotnych czynników zewnętrznych, takich jak wpływ środowiskowy i społeczny, na wartości biznesowe i podejmowanie decyzji w celu przyciągnięcia i zatrzymania talentów,

 • zaangażowanie pracowników w tworzenie i doprecyzowanie strategii biznesowych w celu realizacji najważniejszych celów organizacyjnych.

Prezentacje Petera Spence’a, Associate Director of R&D, AICPA & CIMA oraz Wayne’a Heathera, Director EPM Product Marketing, Oracle Cloud Business Group będą wstępem do dyskusji panelowej, w której udział wezmą światowej klasy finansiści.

Wydarzenie odbędzie się 17 lutego 2022 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie oraz online (na interaktywnej platformie eventowej) w całości w języku angielskim.

Posłuchaj ekspertów ze świata biznesu i finansów i dowiedz się, dlaczego przedsiębiorstwa, które odnoszą największe sukcesy, przechodzą od planowania silosowego do zintegrowanego oraz jak bardzo poprawia to ich wyniki biznesowe. Spotkanie będzie także okazją do poznania osób z branży, networkingu oraz wymiany doświadczeń online lub face to face.

 

Szczegóły: https://www.cimaglobal.com/Our-locations/Poland/Event-area/Money-Talks-Reimagining-Perfomance/

Kontakt
CIMA
Hotel InterContinental
Emilii Plater 49
00-125 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 22 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie