Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
4 grudnia
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Mazars

Nowy podatek od towarów i usług – przełomowe zmiany w 2014 roku

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Mazars serdecznie zaprasza na seminarium "Nowy podatek od towarów i usług – przełomowe zmiany w 2014 roku", które odbędzie się w środę, 4 grudnia 2013 roku, godz. 9:30 w biurze Mazars w Warszawie, ul. Piękna 18.

Opis seminarium

W styczniu 2014 roku wejdą w życie zmiany do ustawy o VAT, które w wielu przypadkach będą wymagały nie tylko nowego sposobu księgowania, ale również zanalizowania dotychczasowych umów z kontrahentami i ewentualnego ustalenia ich nowej treści.

Celem szkolenia będzie omówienie nie tylko znowelizowanych przepisów ustawy, ale również wskazanie bieżących praktycznych problemów w zakresie podatku od towarów i usług oraz projektów rozporządzeń, które będą obowiązywały od 2014 roku.

Do kogo skierowane jest seminarium?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów finansowych, głównych księgowych, osoby zajmujące się rozliczeniami podatkowymi w firmach, a także osoby zainteresowane pozyskaniem wiedzy na temat zmian w przepisach dotyczących podatku od towarów i usług, które będą obowiązywały w 2014 roku.

Ramowy Program (9:30-15:00)
Zmieniony obowiązek podatkowy
Faktury VAT
Nowe zasady określania podstawy opodatkowania
Zasady odliczania podatku naliczonego VAT
Pozostałe zmiany
Problemy praktyczne – interpretacje i orzeczenia

Szczegółowy program seminarium, a także formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać na adres e-mailowy wskazany w formularzu, można pobrać na stronie organizatora »