Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 lutego
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: Puls Biznesu

Nowy system VAT 2018

"Nowy system VAT 2018" to konferencja, na której poruszone zostaną takie kwestie jak Split Payment, STIR i JPK.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Zaprezentujemy jak w sposób najbardziej skuteczny wdrożyć wymagane rozwiązania podatkowe w Państwa firmach i organizacjach by spełniały one zarówno wymagania prawne jak i stanowiło źródło wiedzy dla działów finansowych i controllingu. Pokażemy jakie są doświadczenia praktyczne w zakresie stosowania powyższych regulacji prawnych, naświetlimy obszary, które nastręczają najwięcej trudności implementacyjnych oraz podpowiemy jak rozwiązać trudności w najbardziej newralgicznych obszarach.

W programie pojawią się m.in. kwestie trudności ze stosowaniem Podzielonej Płatności VAT, wpływu Split Payment na cash flow przedsiębiorcy czy optymalizacji procesu przygotowania się do zmian. Wskażemy jak podatnik może zminimalizować ryzyko negatywnych konsekwencji w VAT zachowując należytą staranność przy weryfikacji kontrahentów. Podpowiemy jak wykorzystać dane z JPK do kontrolowania prawidłowości rozliczeń VAT.

Z uwagi na olbrzymią skalę planowanych zmian chcemy pokazać Państwu jak świadomie przejść przez procesy wdrożenia i zyskać pewność, iż w pełni dostosowaliśmy rozwiązania do wymogów prawnych, a w organizacji znany jest dokładny plan postępowania. W gronie prelegentów pojawią się najwybitniejsi znawcy tematyki podatkowej, Eksperci, Praktycy jak i Reprezentanci Regulatora. 

Link do rejestracji

Kontakt
Puls Biznesu
Hotel Novotel Airport
1 Sierpnia 1
02-134 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 11 sierpnia 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie