Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 października
do 20 października
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Grupa Most Wanted!

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

XXXVI Edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Warszawie to wspaniałe spotkanie dla wszystkich osób mających na co dzień styczność z prawem pracy, aby zaktualizować i poszerzyć swoją wiedzę na temat obowiązujących przepisów.

Kongres będzie trwał dwa dni – pierwszego dnia odbędą się konferencje, drugiego dnia uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących planowania i rozliczania czasu pracy. Całość będzie dotyczyła zarówno obecnych przepisów, jak również nowelizacji wprowadzonych w 2017 roku i planowanych zmian w 2018 r. Kongres poruszy najbardziej kontrowersyjne aspekty zmian wprowadzonych w prawie pracy. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami-praktykami.

Prelegentami są wybitni eksperci, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy. Wśród nich będą: Monika Frączek, Edyta Dedańska-Czujko, Agnieszka Lechman-Filipiak, Paweł Ziółkowski oraz Łukasz Prasołek. Prowadzącymi pierwszego dnia będą Magdalena Zamojska oraz Karol Zamojski, a drugiego dnia Monika Frączek.

Główne zagadnienia Kongresu to między innymi:

  • Największe problemy praktyczne ze stosowaniem minimalnego wynagrodzenia u zleceniobiorców oraz kontrole PIP w tym zakresie po 1 stycznia 2017 r.
  • Zmiana przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych w 2018 r. – więcej obowiązków dla pracodawców i praw dla pracowników.
  • Planowana od 1 czerwca 2018 r. elektronizacja akt osobowych – czy przyniesie efekty?
  • Zmiany w przepisach dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych – konieczność czy dalsze utrudnienia dla pracodawców?

Podczas warsztatów zostaną poruszone między innymi następujące zagadnienia:

  • Dostępne systemy i rozkłady czasu pracy pracownika
  • Obowiązek planowania pracy pracownika w granicach doby pracowniczej
  • Praca w godzinach nadliczbowych w różnych systemach czasu pracy
  • Praca w niedziele, święta i inne dni wolne
  • Dyżur pracownika
  • Prawidłowe prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników

Informacje podstawowe

Termin: 19–20 października 2017 r.
Miejsce: Hotel Belweder, Rezydencja Klonowa ***, ul. Flory 2 00-586 Warszawa
Cena kongresu: 390 zł + VAT
Cena warsztatu: 690 zł + VAT dla klientów MW! lub 790 zł + VAT dla pozostałych

O Kongresie

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy ponad 30 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są kilka razy w roku w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz >>

Kontakt

kontakt@okppmw.pl

tel.: (22) 113 95 50

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 16 czerwca 2024

Zobacz wszystkie