Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 maja
do 24 maja
2019
Miasto: Poznań
Organizator: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Ogólnopolski kongres prawa pracy - Prawo pracy w 2019 r. Zmieniające się przepisy w świetle obowiązków i praw pracodawcy

Rok 2019 to kolejny rok zmian w prawie pracy. Idealną okazją do omówienia najnowszych oraz wybranych nowelizacji z 2018 roku będzie poznańska edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, na którą zapraszamy już 23 i 24 maja. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, kierowników kadr, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  • Pracownicze Plany Kapitałowe wyzwaniem dla pracodawców – jak je założyć i prowadzić?
  • Tajemnica przedsiębiorstwa pracodawcy, przejmowanie klientów przez byłych pracowników oraz zakaz konkurencji w świetle najnowszych zmian oraz orzecznictwa sądów pracy
  • Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych – nowe obowiązki dla działu HR
  • Planowane zmiany kodeksu pracy w związku z dostosowywaniem przepisów do RODO
  • Telepraca jako sposób na obniżenie kosztów pracy i dostosowanie się do potrzeb pracowników
  • Nowe przepisy o związkach zawodowych od 1 stycznia 2019 r.

 

Po każdej prelekcji przewidziany jest blok „Pytania od uczestników”, podczas którego każdy ze słuchaczy będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu i wyjaśnić nurtujące go kwestie.

Na konferencji zabiorą głos zaproszeni eksperci - praktycy: Paweł Ziółkowski, Michał Szuszczyński, Edyta Defańska-Czujko, Łukasz Kuczkowski, Monika Jurkiewicz i Paulina Filipczak-Zawadzka.

Drugiego dnia odbędą się dwa warsztaty:

  • Pierwszy poświęcony tematyce dokumentacji pracowniczej od zatrudnienia do zwolnienia z uwzględnieniem RODO oraz zmian od 1.01.2019 r.
  • Drugi poświęcony będzie tematyce planowania i rozliczania czasu pracy również z uwzględnieniem zmian od stycznia br. W trakcie szkoleń słuchacze będą mieli możliwość praktycznej analizy licznych przykładów problematycznych sytuacji związanych z tematyką danego warsztatu.

 

(Informacje organizatora)

Kontakt
Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Poznań

Podobne wydarzenia