Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 listopada
do 17 listopada
2017
Miasto: Poznań
Organizator: Grupa Most Wanted!

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w Poznaniu

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Administracja

Już 16-17 listopada 2017 w Poznaniu odbędzie się wyjątkowa konferencja dotycząca kluczowych nowelizacji prawa pracy w 2017 roku oraz planowanych zmian w 2018 r.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, będzie poświęcona kluczowym nowelizacjom, które miały miejsce w 2017 oraz planowanym zmianom w prawie pracy w 2018. Organizatorzy skupią się na kontrowersyjnych oraz trudnych przypadkach, z którymi spotykają się specjaliści z działów kadr i płac, księgowości oraz członkowie zarządów firm. Kongres będzie trwał dwa dni – pierwszego dnia odbędzie się konferencja, drugiego odbędą się dwa warsztaty do wyboru – pierwszy na temat poprawnego zatrudniania i zwalniania pracowników, a drugi dotyczący wchodzącego od 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO/GDPR).

Prelegentami będą eksperci w zakresie prawa pracy: Maja Szymczak, Michał Szuszczyński, Monika Jurkiewicz, Przemysław Zegarek, Paweł Ziółkowski, Przemysław Dziubak i Piotr Ciborski. Prowadzącymi konferencję będą Magdalena i Karol Zamojscy. Warsztaty poprowadzą Piotr Ciborski oraz Przemysław Zegarek.

Główne zagadnienia Kongresu to między innymi:

  • Zmiany w minimalnym wynagrodzeniu
  • Praktyczne problemy związane z zatrudnianiem oraz rozliczaniem czasu pracy pracowników zadaniowych
  • Delegowanie pracowników do pracy za granicę oraz zmiany w sposobie zatrudniania cudzoziemców
  • Nowelizacja prawa dotyczącego zatrudnienia tymczasowego
  • Zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych osób fizycznych

 

Informacje podstawowe

Termin: 16-17 listopada 2017 r.
Miejsce: Hotel MODERNO ***, ul. Kolejowa 29, 60-718 Poznań
Cena kongresu: 290 zł + VAT
Cena warsztatu: 490 zł + VAT dla klientów MW! lub 590 zł + VAT dla pozostałych

 

O Kongresie

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy ponad 30 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są kilka razy w roku w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

 

Organizatorem cyklu jest Grupa Most Wanted Sp. z o.o. Poza kongresem OKPP prowadzi również projekt HR NA SZPILKACH – cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR – tematyka obejmuje min zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz na stronie: http://kongresprawapracy.pl/konferencje/prawo-pracy-20172018/zapisz-sie/

 

Kontakt dla uczestników:

kontakt@okppmw.pl

tel.: (22) 113 95 50

Kontakt
Grupa Most Wanted!
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 22 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie