Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 marca
do 25 marca
2016
Miasto: Cała Polska
Organizator: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Ogólnopolski Program Instytucje i Produkty Finansowe Roku 2016. Koniec naboru do programu

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Ogólnopolski Program Instytucje i Produkty Finansowe Roku to konkurs wychodzący naprzeciw oczekiwaniom polskiego, nowoczesnego przedsiębiorcy, dla którego priorytetem jest budowanie silnej i wartościowej marki. To program stworzony z myślą zrzeszania, wspomagania oraz promocji selektywnie wybranych instytucji finansowych i doradczych na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Ideą programu jest wyłonienie podmiotów oferujących najwyższej jakości usługi, których potwierdzeniem są zadowoleni klienci. To obiekty i firmy godne zaufania i polecenia.

VI edycja została ogłoszona w sześciu kategoriach:

  • Instytucja Finansowa Roku 2016 Bank Spółdzielczy Roku 2016,
  • Instytucja Pożyczkowa Roku,
  • Firma Ubezpieczeniowa Roku

są to podmioty, które określa jedno słowo - uczciwość. Uczciwość względem klientów, przejawiająca się w oferowaniu przejrzystych, wiarygodnych oraz bezpiecznych produktów i usług finansowych. To instytucje nastawione na rozwój, dla których priorytetem jest nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klienta, oraz jego kompetentna obsługa. To placówki, za sukcesem których stoi wieloletnie doświadczenie i wiedza kadry pracowniczej.

Doradztwo Finansowe Roku 2016 to firmy, które kompleksowo i rzetelnie zajmują się planowaniem finansów osobistych i firmowych swoich klientów. Oferują szeroki wachlarz przejrzystych produktów i usług finansowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Doświadczeniem oraz biegłością poruszania się po rynku, gwarantują skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zarządzanie, pozyskiwanie bądź lokowanie środków finansowych. To firmy charakteryzujące się również wysoką jakością obsługi klienta, wykraczające ponad ogólnie przyjęte standardy.

Produkt Finansowy Roku 2016 to produkty sprawdzone, przejrzyste, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne. To produkty oferowane przez instytucje rzetelne, dla których priorytetem jest uczciwość względem klienta.

Więcej szczegółów znajduje się na stornie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.

Kontakt
Cała Polska
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie