Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 października
do 26 października
2010
Miasto:
Organizator:

Ogólnopolskie Forum Rachunkowości i Podatków

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Forum Rachunkowości i Podatków. Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem w dniach 25-26 października 2010 w Warszawie w hotelu Marriott.

Forum kierujemy do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego i rachunkowości w kontekście Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz polskich regulacji.

Zaproszeni eksperci będą starali się przybliżyć Państwu najważniejsze kwestie dotyczące zarówno zastosowania wartości godziwej w poszczególnych obszarach sprawozdania finansowego jak i wyceny w wartości godziwej w odniesieniu do instrumentów finansowych. Od ich omówienia zaczniemy Forum, poświęcając tym właśnie zagadnieniom szczególnie wiele miejsca.

Celem drugiego dnia Forum jest przedstawienie aktualnych problemów i przewidywanych zmian w przepisach prawa podatkowego, jak i kierunków interpretacji tych przepisów, które budzą najwięcej wątpliwości lub są przedmiotem szczególnej uwagi ze strony praktyków oraz organów podatkowych.

W programie m.in.:
1. Koncepcja wartości godziwej
2. Amortyzacja i utrata wartości środków trwałych
3. Kierunki zmian w podatku dochodowym od osób prawnych w 2011
4. Planowana nowelizacja podatku VAT
5. Doświadczenia PIT w 2010 r. i kierunki zmian w roku 2011

Na zakończenie pierwszego dnia Forum, po merytorycznej dyskusji oraz wspólnym koktajlu, zaprosimy Państwa do Studio Buffo, na sztukę "Boeing Boeing".

Więcej informacji

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2024

Zobacz wszystkie