Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 października
do 26 października
2010
Miasto:
Organizator:

Ogólnopolskie Forum Rachunkowości i Podatków

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Forum Rachunkowości i Podatków. Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem w dniach 25-26 października 2010 w Warszawie w hotelu Marriott.

Forum kierujemy do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego i rachunkowości w kontekście Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz polskich regulacji.

Zaproszeni eksperci będą starali się przybliżyć Państwu najważniejsze kwestie dotyczące zarówno zastosowania wartości godziwej w poszczególnych obszarach sprawozdania finansowego jak i wyceny w wartości godziwej w odniesieniu do instrumentów finansowych. Od ich omówienia zaczniemy Forum, poświęcając tym właśnie zagadnieniom szczególnie wiele miejsca.

Celem drugiego dnia Forum jest przedstawienie aktualnych problemów i przewidywanych zmian w przepisach prawa podatkowego, jak i kierunków interpretacji tych przepisów, które budzą najwięcej wątpliwości lub są przedmiotem szczególnej uwagi ze strony praktyków oraz organów podatkowych.

W programie m.in.:
1. Koncepcja wartości godziwej
2. Amortyzacja i utrata wartości środków trwałych
3. Kierunki zmian w podatku dochodowym od osób prawnych w 2011
4. Planowana nowelizacja podatku VAT
5. Doświadczenia PIT w 2010 r. i kierunki zmian w roku 2011

Na zakończenie pierwszego dnia Forum, po merytorycznej dyskusji oraz wspólnym koktajlu, zaprosimy Państwa do Studio Buffo, na sztukę "Boeing Boeing".

Więcej informacji

Podobne wydarzenia