Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
2 grudnia
do 19 lutego
2011
Miasto:
Organizator:

Podyplomowe studia Relacje inwestorskie w spółce giełdowej

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Podyplomowe studia Relacje inwestorskie w spółce giełdowej. Sprawdź, jak Kraków wchodzi do gry!

1 grudnia br. ruszyły zapisy na pierwsze w Krakowie podyplomowe studia z zakresu relacji inwestorskich. Studia to wspólny projekt Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Krakowskiej Agencji Relacji Inwestorskich, Centrum Relacji Inwestorskich.

Honorowy Patronat nad studiami objęła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Studia adresowane są przede wszystkim do przedstawicieli spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz tych, które rozważają giełdowy debiut. To także odpowiednia ścieżka edukacji dla wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. obowiązujących przepisów prawa rządzących rynkiem kapitałowym, ogólnych zasad inwestowania i mechanizmów funkcjonowania giełdy, analizowania i przekazywania informacji finansowych.

Program studiów został w całości opracowany przez doświadczonych praktyków rynku kapitałowego, a intencją jego autorów było spełnić oczekiwania i odpowiedzieć na potrzeby wymagającego odbiorcy.

Do najważniejszych atutów studiów należą:

  • Program studiów: ambitny, rzetelny i prorynkowy, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów relacji inwestorskich, głównie z zakresu prawa i finansów;
  • Kadra: złożona w większości z doświadczonych ekspertów i praktyków rynku kapitałowego, m.in. przedstawicieli instytucji nadzorujących rynek kapitałowy, spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., biura maklerskiego, kancelarii biegłych rewidentów, firm doradczych i mediów;
  • Unikalność: uruchamiany kierunek jest drugim w Polsce i pierwszym w południowej części kraju.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na www.ka.edu.pl