Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 maja
do 18 maja
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Spraw Zagranicznych SGH

Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze 2019

Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze to konferencja, organizowana już po raz piętnasty przez Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wraz z Kölner Verein für Europäische Zusammenarbeit z Uniwersytetu w Kolonii.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest rozwijanie współpracy gospodarczej między Polską i Niemcami oraz promocja Polski jako obszaru inwestycyjnego o dużym potencjale i kapitale ludzkim, a także wymiana studencka, wspierająca rozwój naukowy studentów.

 

Wydarzenie dzieli się na dwie części – polską, podczas której studenci z Niemiec odwiedzają Warszawę – oraz niemiecką, w trakcie której do Kolonii udają się studenci z Polski. Uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach i dyskusjach panelowych prowadzonych przez autorytety z danych dziedzin, poruszających tematykę ekonomiczną, polityczną i społeczną w kontekście stosunków polsko-niemieckich. Ponadto zaplanowane są wizyty o charakterze kulturalnym, mające na celu lepsze poznanie historii obydwu państw, a także szereg aktywności skłaniających do zacieśniania więzi między studentami prestiżowych europejskich uczelni.

Kontakt
SKN Spraw Zagranicznych SGH
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie