Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 listopada
2015
Miasto: Rzeszów
Organizator: Citybell Consulting

Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

18 listopada 2015 r. odbędzie się Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie. Będzie to pierwsze i jedyne w 2015 r. międzynarodowe wydarzenie, którego tematyka porusza kluczowe kwestie dla rozwoju outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce i na Ukrainie. Organizatorem i opiekunem merytorycznym Forum jest Citybell Consulting, jedna z wiodących firm strategicznego doradztwa komunikacyjnego w Polsce. Partnerami strategicznymi wydarzenia są Miasto Rzeszów oraz Spółka Developres.

Wydarzenie skierowane jest do inwestorów z branży BPO i SSC, firm konsultingowych, audytorskich, real estate, HR, przedstawicieli samorządu, środowisk akademickich oraz organizacji branżowych z Polski i Ukrainy. 

Pozycja Europy Środkowo-Wschodniej na globalnej mapie nowoczesnych usług dla biznesu stale się umacnia. Według prognoz ekspertów rynek pracy w Polsce, w obszarze nowoczesnych usług dla biznesu, w najbliższych miesiącach powiększy się o ponad 20 tys. miejsc zatrudnienia. Celem Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu jest prezentacja najnowszej wiedzy i opinii na temat dalszych możliwości rozwoju sektora BPO/SSC w Polsce i na Ukrainie oraz nawiązanie dialogu i budowanie relacji na gruncie współpracy pomiędzy polskimi i ukraińskimi podmiotami branży.

Program wydarzenia przewiduje dyskusję o kluczowych z punktu widzenia Polskiego i Ukraińskiego inwestora branży kwestiach, takich jak m.in. różnice na rynkach nieruchomości biurowych w Polsce i na Ukrainie, potencjał kadrowy i tendencje na rynku pracy oraz upatrywane szansy i bariery w podejmowaniu decyzji o reinwestycjach.

W gronie panelistów i prelegentów Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie znaleźli się reprezentanci administracji Miasta Rzeszowa, oraz przedstawiciele takich znaczących firm branży, jak CBRE, CIMA Polska, Citybell Consulting, Fundacji Pro Progressio, Cushman & Wakefield, Harvey Nash Technology, Heli-One Polska, K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego, PwC, Randstad Polska, Walter Herz, Work Service, BPO Nextdoor, i inni. Patronat merytoryczny nad Forum sprawują Fundacja Pro Progressio oraz PwC.

W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się  także wiele instytucji publicznych i biznesowych z Polski i Ukrainy. Swojego poparcia idei wydarzenia udzielili m.in. Ministerstwo Gospodarki, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, ABSL, ASPIRE, PAIiIZ, Mer Lwowa, czy Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Patronatem honorowym konferencję objął Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa. 

Wśród partnerów wspierających wydarzenie znalazły się także trzy wiodące organizacje reprezentujące przedsiębiorców ukraińskiego rynku IT i  ITO: IT Ukraine Association, Lwowski Klaster IT oraz Ukrainian Hi-Tech Initiative. Łącznie, skupiają one w swoich szeregach ponad 150 krajowych i międzynarodowych firm branży z Ukrainy. Obecność na wydarzeniu licznych inwestorów, wysokich rangą urzędników, przedstawicieli biznesu i instytucji jego otoczenia, reprezentantów szkolnictwa wyższego oraz firm doradczych z obydwu krajów, będzie doskonałą okazją do podjęcia rozmów o zacieśnieniu współpracy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego między krajami.

Na miejsce organizacji konferencji został wybrany Rzeszów – nie tylko ze względu na bliskie sąsiedztwo Ukrainy, w tym Lwowa, ale przede wszystkim, ze względu na coraz częściej upatrywaną w nim dobrą lokalizację dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług biznesowych. 

Sektor BPO w Rzeszowie jest reprezentowany przez co najmniej 30 przedsiębiorstw. Dotychczas w Rzeszowie zainwestowały już takie firmy, jak: Asseco, Randstadt, Carlson Wagonlit Travel, Adecco Poland, Unicall, OP Team, Heli-One, Pratt&Whitney czy Mobica. Jedną z najnowszych inwestycji jest Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych dla Europy  Środkowo-Wschodniej firmy Deloitte. Centrum będzie świadczyło usługi związane z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzeniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak  w związku z dużym zainteresowaniem oraz ograniczoną liczbą miejsc, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń oraz otrzymane potwierdzenie ze strony organizatora.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program, sylwetki prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.forumrzeszow.eu.

Kontakt
Rzeszów
Wydarzenia

Dziś jest 07 grudnia 2022

Zobacz wszystkie