Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 listopada
2015
Miasto: Rzeszów
Organizator: Citybell Consulting

Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

18 listopada 2015 r. odbędzie się Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie. Będzie to pierwsze i jedyne w 2015 r. międzynarodowe wydarzenie, którego tematyka porusza kluczowe kwestie dla rozwoju outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce i na Ukrainie. Organizatorem i opiekunem merytorycznym Forum jest Citybell Consulting, jedna z wiodących firm strategicznego doradztwa komunikacyjnego w Polsce. Partnerami strategicznymi wydarzenia są Miasto Rzeszów oraz Spółka Developres.

Wydarzenie skierowane jest do inwestorów z branży BPO i SSC, firm konsultingowych, audytorskich, real estate, HR, przedstawicieli samorządu, środowisk akademickich oraz organizacji branżowych z Polski i Ukrainy. 

Pozycja Europy Środkowo-Wschodniej na globalnej mapie nowoczesnych usług dla biznesu stale się umacnia. Według prognoz ekspertów rynek pracy w Polsce, w obszarze nowoczesnych usług dla biznesu, w najbliższych miesiącach powiększy się o ponad 20 tys. miejsc zatrudnienia. Celem Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu jest prezentacja najnowszej wiedzy i opinii na temat dalszych możliwości rozwoju sektora BPO/SSC w Polsce i na Ukrainie oraz nawiązanie dialogu i budowanie relacji na gruncie współpracy pomiędzy polskimi i ukraińskimi podmiotami branży.

Program wydarzenia przewiduje dyskusję o kluczowych z punktu widzenia Polskiego i Ukraińskiego inwestora branży kwestiach, takich jak m.in. różnice na rynkach nieruchomości biurowych w Polsce i na Ukrainie, potencjał kadrowy i tendencje na rynku pracy oraz upatrywane szansy i bariery w podejmowaniu decyzji o reinwestycjach.

W gronie panelistów i prelegentów Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie znaleźli się reprezentanci administracji Miasta Rzeszowa, oraz przedstawiciele takich znaczących firm branży, jak CBRE, CIMA Polska, Citybell Consulting, Fundacji Pro Progressio, Cushman & Wakefield, Harvey Nash Technology, Heli-One Polska, K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego, PwC, Randstad Polska, Walter Herz, Work Service, BPO Nextdoor, i inni. Patronat merytoryczny nad Forum sprawują Fundacja Pro Progressio oraz PwC.

W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się  także wiele instytucji publicznych i biznesowych z Polski i Ukrainy. Swojego poparcia idei wydarzenia udzielili m.in. Ministerstwo Gospodarki, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, ABSL, ASPIRE, PAIiIZ, Mer Lwowa, czy Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Patronatem honorowym konferencję objął Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa. 

Wśród partnerów wspierających wydarzenie znalazły się także trzy wiodące organizacje reprezentujące przedsiębiorców ukraińskiego rynku IT i  ITO: IT Ukraine Association, Lwowski Klaster IT oraz Ukrainian Hi-Tech Initiative. Łącznie, skupiają one w swoich szeregach ponad 150 krajowych i międzynarodowych firm branży z Ukrainy. Obecność na wydarzeniu licznych inwestorów, wysokich rangą urzędników, przedstawicieli biznesu i instytucji jego otoczenia, reprezentantów szkolnictwa wyższego oraz firm doradczych z obydwu krajów, będzie doskonałą okazją do podjęcia rozmów o zacieśnieniu współpracy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego między krajami.

Na miejsce organizacji konferencji został wybrany Rzeszów – nie tylko ze względu na bliskie sąsiedztwo Ukrainy, w tym Lwowa, ale przede wszystkim, ze względu na coraz częściej upatrywaną w nim dobrą lokalizację dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług biznesowych. 

Sektor BPO w Rzeszowie jest reprezentowany przez co najmniej 30 przedsiębiorstw. Dotychczas w Rzeszowie zainwestowały już takie firmy, jak: Asseco, Randstadt, Carlson Wagonlit Travel, Adecco Poland, Unicall, OP Team, Heli-One, Pratt&Whitney czy Mobica. Jedną z najnowszych inwestycji jest Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych dla Europy  Środkowo-Wschodniej firmy Deloitte. Centrum będzie świadczyło usługi związane z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzeniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak  w związku z dużym zainteresowaniem oraz ograniczoną liczbą miejsc, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń oraz otrzymane potwierdzenie ze strony organizatora.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program, sylwetki prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.forumrzeszow.eu.

Kontakt
Rzeszów
Wydarzenia

Dziś jest 05 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling