Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
6 czerwca
do 7 czerwca
2011
Miasto:
Organizator:

Rynek finansowy 2011: Konkurencyjność. Efektywność. Wyzwania

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

W dniach 5-7 czerwca w hotelu w Nałęczowie odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa "Rynek finansowy 2011 - Konkurencyjność. Efektywność. Wyzwania."

Doświadczenia ostatnich lat wciąż zmieniają światowy rynek finansowy, stawiając przed nim zupełnie nowe wyzwania. W obliczu pogłębiających się kryzysów finansów publicznych, rosnącego ryzyka destabilizacji walutowej, perspektyw wojen walutowych, dyskusje dotyczące efektywności mechanizmów rynku finansowego nabierają szczególnego znaczenia dla wszystkich jego uczestników.

Z różnych źródeł docierają ostrzeżenia, że sytuacja w Europie jest nadal niepokojąca, a przyszłość bardziej niepewna niż kiedykolwiek wcześniej. Rodzi to cały szereg wątpliwości, dotyczących uwarunkowań rozwoju i stabilności globalnego rynku finansowego oraz możliwości zapewnienia konkurencyjności instytucji finansowych w coraz bardziej dynamicznym otoczeniu. Pojawiają się pytania o naprawdę istotne czynniki sukcesu na rynku finansowym, na poziomie całego systemu i jego uczestników. Chcielibyśmy przyjrzeć się tym problemom w kontekście polskiego rynku finansowego z perspektywy teorii i praktyki finansów.

Celem naukowym konferencji jest przedstawienie wyników badań i podjęcie dyskusji w zakresie kluczowych kwestii związanych z perspektywami rozwoju polskiego i światowego rynku finansowego, zwłaszcza w kontekście powiązań rynku finansowego ze sferą realną, kierunków rozwoju rynku finansowego oraz strategii i instrumentów rynku finansowego.

Więcej informacji

Podobne wydarzenia

Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków