Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
2 października
do 3 października
2013
Miasto: Hotel 500, Zalew Zegrzyński, okolice Warszawy
Organizator: V Financial Conferences

Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
V Financial Conferences serdecznie zaprasza do udziału w konferencji Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce, która odbędzie się w dniach 2-3 października 2013 r., w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim.

Będzie to I edycja konferencji pod Patronatem Honorowym Krajowego Rejestru Długów, BIG InfoMonitor oraz Polskiego Związku Windykacji.

Wśród prelegentów zasiądą m.in. Mariusz Hildebrand, Prezes Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, który opowie o tzw. "miękkiej windykacji" w procesach windykacyjnych przedsiębiorstwa. Bogusław Gębarowski z Creditreform Polska omówi genezę powstawania długów oraz jej wpływ na dobór właściwych narzędzi windykacyjnych na przykładzie klienta banku i firmy pożyczkowej. Anna Marcinkowska z Krajowego Rejestru Długów w swojej prezentacji poruszy kwestie wykorzystania informacji gospodarczej w procesach monitoringu i windykacji.

O tym, co jest najlepszą drogą do skutecznej windykacji, wypowie się Mariusz Bienias z PZU, a Grzegorz Grzegrzółka reprezentujący Bank BPH odniesie się do strategii, narzędzi i roli postępowania egzekucyjnego.

Kolejni prelegenci Ryszard Franaszczyk z Volkswagen Bank Polska, Piotr Jakubowski z J.iM Bieniak, M.Wielhorski i M. Wojnar, Adwokaci i Radcowie Prawni oraz Bogusław Kaltenbek z Raiffeisen Bank Polska swoje prezentacje skierują na segmentację klienta w procesie windykacji, odpowiedzialność członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jako sposób windykacji należności oraz wybór ściągania długów korporacyjnych.

Nie zabraknie również zagadnień prawnych związanych z wykorzystaniem ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, o których będzie opowiadał Radosław Cieciórski z Polskiego Związku Windykacji.

Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym podsumowującym wszystkie prezentacje, a nastepnie losowaniem bezpłatnej wejściówki wśród uczestników na kolejną edycje konferencji.

Formularz uczestnictwa można znaleźć pod następującym linkiem:
Kontakt
Hotel 500, Zalew Zegrzyński, okolice Warszawy
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling