Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
2 października
do 3 października
2013
Miasto: Hotel 500, Zalew Zegrzyński, okolice Warszawy
Organizator: V Financial Conferences

Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
V Financial Conferences serdecznie zaprasza do udziału w konferencji Skuteczne narzędzia windykacji należności w praktyce, która odbędzie się w dniach 2-3 października 2013 r., w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim.

Będzie to I edycja konferencji pod Patronatem Honorowym Krajowego Rejestru Długów, BIG InfoMonitor oraz Polskiego Związku Windykacji.

Wśród prelegentów zasiądą m.in. Mariusz Hildebrand, Prezes Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, który opowie o tzw. "miękkiej windykacji" w procesach windykacyjnych przedsiębiorstwa. Bogusław Gębarowski z Creditreform Polska omówi genezę powstawania długów oraz jej wpływ na dobór właściwych narzędzi windykacyjnych na przykładzie klienta banku i firmy pożyczkowej. Anna Marcinkowska z Krajowego Rejestru Długów w swojej prezentacji poruszy kwestie wykorzystania informacji gospodarczej w procesach monitoringu i windykacji.

O tym, co jest najlepszą drogą do skutecznej windykacji, wypowie się Mariusz Bienias z PZU, a Grzegorz Grzegrzółka reprezentujący Bank BPH odniesie się do strategii, narzędzi i roli postępowania egzekucyjnego.

Kolejni prelegenci Ryszard Franaszczyk z Volkswagen Bank Polska, Piotr Jakubowski z J.iM Bieniak, M.Wielhorski i M. Wojnar, Adwokaci i Radcowie Prawni oraz Bogusław Kaltenbek z Raiffeisen Bank Polska swoje prezentacje skierują na segmentację klienta w procesie windykacji, odpowiedzialność członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jako sposób windykacji należności oraz wybór ściągania długów korporacyjnych.

Nie zabraknie również zagadnień prawnych związanych z wykorzystaniem ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, o których będzie opowiadał Radosław Cieciórski z Polskiego Związku Windykacji.

Konferencja zakończy się panelem dyskusyjnym podsumowującym wszystkie prezentacje, a nastepnie losowaniem bezpłatnej wejściówki wśród uczestników na kolejną edycje konferencji.

Formularz uczestnictwa można znaleźć pod następującym linkiem:
Kontakt
Hotel 500, Zalew Zegrzyński, okolice Warszawy
Wydarzenia

Dziś jest 23 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie