Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 listopada
do 22 listopada
2019
Miasto: Sopot
Organizator: Koło Naukowe Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego

Sopockie Warsztaty Logistyczne 2019

Członkowie Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego mają przyjemność już po raz szósty organizować Sopockie Warsztaty Logistyczne, które odbędą się na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie w dniach 21-22 listopada 2019 roku.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Ta coroczna, ogólnopolska konferencja skierowana jest do studentów zainteresowanych tematyką logistyki. Podczas pierwszego dnia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez praktyków z tej dziedziny. Drugi dzień opiera się na wizytach studyjnych w przedsiębiorstwach, podczas których będzie okazja do przyjrzenia się rzeczywistym systemom wsparcia logistycznego.

Celem przedsięwzięcia jest wykorzystanie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów i uzupełnienie jej o praktyczne zastosowanie w gospodarce. Uczestnicy konferencji mogą także wziąć udział w konkursie na najlepszy referat pt. „Logistyka w teorii i praktyce”. Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych oraz artykułów do udziału w konkursie upływa 3 listopada.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: https://swl.ug.edu.pl/ oraz na wydarzeniu na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/793345981067995/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Koło Naukowe Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego
Sopot
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki