Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 lutego
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Mazars

Spółki komandytowo-akcyjne w okresie przejściowym

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W imieniu Działu Doradztwa Podatkowego Mazars chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie: Spółki komandytowo-akcyjne w okresie przejściowym, które odbędzie się w środę, 26 lutego 2014 roku o godz. 10 w biurze Mazars w Warszawie przy ul. Pięknej 18.

Z początkiem 2014 roku ustawodawca poszerzył katalog podatników podatku dochodowego od osób prawnych o nowy podmiot – spółki komandytowo-akcyjne. Całkowicie nowe instytucje w zakresie opodatkowania samych spółek, jak i ich wspólników mogą powodować trudności i niepewność co do ich interpretacji.

Szkolenie pozwoli na poznanie praktycznych konsekwencji płynących z wprowadzonych regulacji oraz zasad mających zastosowanie w okresie przejściowym.

Ponadto przedmiotem szkolenia będą również zapowiadane już wcześniej istotne dla podatników zmiany w zakresie podatku VAT, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 roku, tj. nowy sposób ustalania momentu powstania obowiązku podatkowego, podstawy opodatkowania, odliczanie podatku naliczonego czy modyfikacja zasad fakturacji. Szkolenie poprowadzi Piotr Zając, doradca podatkowy, manager w Dziale Doradztwa Podatkowego Mazars.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 07 grudnia 2022

Zobacz wszystkie