Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
29 maja
2015
Miasto: Łodź
Organizator: Podatkowe Koło Naukowe Advisor

Tax Battle 2015

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Tax Battle to ogólnopolski akademicki konkurs podatkowy, organizowany przez Podatkowe Koło Naukowe Advisor. Naczelnym celem Tax Battle jest pobudzanie i rozwijanie u młodych ludzi zainteresowania prawem podatkowym. Konkurs jest adresowany do studentów oraz absolwentów kierunków ekonomicznych oraz prawniczych, którzy swoją przyszłość łączą z doradztwem podatkowym.

Tax Battle składa się z dwóch etapów.

W pierwszym etapie konkursu, który będzie trwać w dniach 4-18 maja 2015 r., uczestnicy będą musieli zmierzyć się z 70 pytaniami testowymi, na których rozwiązanie mieli maksymalnie 50 minut. 40 pytań dotyczy szeroko pojętej tematyki podatkowej, natomiast pozostała część sprawdza stopień znajomości języka angielskiego (poziom C1).

Uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie z testem, spotykają się 29 maja 2015 r. w drugim etapie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Ich zadaniem jest rozwiązanie trzech kazusów podatkowych, przygotowanych przez patronów głównych konkursu, a także zaprezentowanie swoich zdolności językowych w teście ze znajomości języka angielskiego.
Głównymi nagrodami w konkursie są płatne staże w firmach zajmujących się doradztwem podatkowym. Poza tym do wygrania mi.in. nagrody książkowe i inne upominki.

Dotychczas odbyły się dwie edycje Tax Battle. Obie okazały się sukcesem organizacyjnym i spotkały się z uznaniem zarówno partnerów, jak i uczestników.

Więcej informacji na stronie www.taxbattle.pl oraz na Facebooku.

Kontakt
Łodź
Wydarzenia

Dziś jest 25 maja 2024

Zobacz wszystkie