Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 października
do 15 października
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: BMS Polska

VIII edycja Kongresu Windykacyjnego

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Dlaczego VIII edycja Kongresu Windykacyjnego już dziś powinna być wpisana w kalendarzu praktyka jako jeden z ważniejszych punktów? Odpowiedź jest jedna… Tylko w trakcie platformy wymiany doświadczeń z BMS Polska ma się możliwość otrzymania sprawdzonych rozwiązań, gotowych do zaimplementowania w organizacjach.

Analizując wszystkie dotychczasowe edycje kongresów windykacyjnych, organizatorzy doszli do wniosku,  iż podczas październikowej edycji warto będzie skupić się na dwóch kluczowych obszarach: efektywnej motywacji, zaangażowaniu, rekrutacji zespołów windykacyjnych oraz skip tracingu, czyli poszukiwaniu dłużnika. Obydwa obszary mają znaczący i realny wpływ na efektywność całego procesu windykacyjnego w przedsiębiorstwach: począwszy od wykwalifikowanej, zmotywowanej i nastawionej na cele załogi windykacyjnej po dopasowanie odpowiednich narzędzi w obszarze skip tracingu

Październikowa edycja będzie wyjątkowa z uwagi na prezentację najświeższych case studies oraz części warsztatowej.

Kongres Windykacyjny BMS Polska idealnie umożliwia budowanie oraz umacnianie kontaktów biznesowych, śledzenie najważniejszych i najnowszych trendów windykacyjnych, analizę konkretnych stadium przypadku bez presji czasu, jak i obowiązków służbowych.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 22 412 50 62 lub pod adresem: aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 17 czerwca 2024

Zobacz wszystkie