Temat tygodnia
Zobaczcie, co ma największy wpływ na wysokość pensji w finansach, bankowości i BPO/SSC.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 kwietnia
do 27 kwietnia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin

Warsaw Beijing Forum: Youth for Business 2018

Za niespełna tydzień, 23 kwietnia, rozpocznie się najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie akademickie w obszarze relacji polsko-chińskich: "Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business".

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Bankowość, Konsulting

Już po raz piąty w Warszawie zagości delegacja studentów i profesorów z renomowanego pekińskiego China University of Political Science and Law, aby poprzez udział w szeregu wydarzeń i konferencji, budować przyjazny klimat dla współpracy między dwoma państwami. 

Tegoroczną edycję zainauguruje uroczysta Konferencja Otwarcia, która odbędzie się w Pałacu Kazimierzowskim na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Listę gości uświetnią liczne osobistości ze świata dyplomacji, kultury, nauki i biznesu oraz przedstawiciele partnerów i sponsorów projektu. W trakcie spotkania odbędzie się m. in. szereg prelekcji wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, którzy przedstawią uczestnikom i gościom wybrane aspekty problematyki relacji polsko-chińskich. 

Konferencja Otwarcia jest ważnym elementem "Warsaw Beijing Forum: Youth for Business", jednakże z pewnością nie wyczerpuje treści projektu. Jak co roku przy tworzeniu całotygodniowej agendy przedsięwzięcia, członkowie WBF starali się zróżnicować tematykę spotkań, a równocześnie podjęli zagadnienia perspektywiczne i ważne dla polsko-chińskiej współpracy. Delegacja z China University of Political Science and Law wraz z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego będzie miała okazję odwiedzić gmach i porozmawiać z sędziami Najwyższego Sądu Administracyjnego, uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez PwC Polska i spotkać się z przedstawicielami sektora bankowego w siedzibie ICBC. 

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony projektu i śledzenia profilu na Facebooku, aby być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami organizowanymi przez WBF.

再见! Do zobaczenia!

Kontakt
Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin
Pałac Kazimierzowski
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa