Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 marca
do 16 marca
2012
Miasto:
Organizator:

WEX Program

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Jesteś studentem I lub II roku studiów pierwszego stopnia? Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie w wiodącej organizacji świadczącej usługi doradcze? Aplikuj do programu płatnych praktyk - WEX Program.

Postaw pierwszy krok na drodze do kariery.

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji i w tym roku PwC przygotowało projekt dla najmłodszych studentów - WEX Program. To innowacyjny program płatnych praktyk w PwC, połączonych z cyklem szkoleń, skierowany do studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Projekt umożliwia poznanie specyfiki pracy w działach PwC, spotkanie z pracownikami, sprawdzenie jak wygląda praca w konsultingu oraz co najważniejsze zdobycie pierwszej praktyki zawodowej.

Program kierowany jest do studentów, którzy znają bardzo dobrze język angielski, posiadają znajomość programów pakietu MS Office i są zainteresowani przyszłą karierą w branży doradczej.

Termin aplikacji mija już 16 marca. Zapamiętaj numer oferty: WEX2012 i aplikuj do programu poprzez  www.pwc.pl/kariera. Aktualnych informacji możesz również szukać na www.facebook.com/PwC.Polska.