Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
25 marca
2020
Miasto: Warszawa
Organizator: Rödl & Partner, E-nform

Whistleblowing Summit

Zapraszamy na pierwszą w Polsce konferencję, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu. W trakcie wydarzenia poruszane będą zagadnienia z obszaru prawa, technologii, zarządzania, w tym m.in. dotyczące bezpieczeństwa systemów whistlebowingowych oraz przetwarzania danych osobowych w tych systemach. Konferencję organizują Rödl & Partner i E-nform Sp. z o.o..

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

W ciągu najbliższych dwóch lat sygnaliści (osoby informujące o nadużyciach) zostaną objęci systemową ochroną prawną w każdym z krajów członkowskich UE. Jak będzie wyglądał zakres tej ochrony w Polsce, dowiemy się dopiero po wdrożeniu przepisów do krajowego porządku prawnego, najprawdopodobniej o randze ustawowej. Przepisy te będą musiały uwzględniać wymogi dyrektywy PEiR w sprawie ochrony osób zgłaszających przypadki naruszenia prawa Unii, ale też mogą być bardziej szczegółowe.

WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020 to wyjątkowe pod względem merytorycznym i praktycznym wydarzenie dedykowane wszystkim osobom poszukującym użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów, zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji oraz uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii i najlepszych praktyk w tym zakresie.

Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się uznani w branży prelegenci, w tym m.in. Mirosław Proppé (Prezes Fundacji WWF Polska), Marcin Waszak i dr Grzegorz Makowski (Fundacja im. Stefana Batorego), dr Anna Hlebicka-Józefowicz (DZP), Rafał Hryniewicz (E-nform), Krzysztof Krak, Jarosław Śmigiel (Secution), Joanna Koczaj-Dyrda (radca prawny), Piotr Papis (Tramwaje Warszawskie), Jarosław Kamiński, Adam Wódz, Joanna Jurasz i Jarosław Hein (Rödl & Partner).


Zapraszamy serdecznie do rejestracji na http://www.whistleblowingsummit.pl 

 

Termin: Warszawa, 25 marca 2020 r.
Miejsce: Dom Handlowy Mysia3, ul. Mysia 3, Warszawa

(Informacje organizatora)

Kontakt
Rödl & Partner E-nform

Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 06 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie