Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
7 października
2021
Miasto:
Organizator: E-nform

Whistleblowing Summit (online)

BEZPŁATNA KONFERENCJA POŚWIĘCONA TEMATYCE SYGNALISTÓW

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Kontroling

WHISTLEBLOWING SUMMIT 2021 to już druga edycja pierwszej w Polsce konferencji, która w tak kompleksowy i przede wszystkim praktyczny sposób przedstawia najistotniejsze aspekty whistleblowingu (zgłaszanie nadużyć przez sygnalistów). To wyjątkowe pod względem merytorycznym i praktycznym wydarzenie dedykowane jest wszystkim osobom poszukującym użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów zapewniającego szeroko pojęte bezpieczeństwo organizacji, jej doskonalenie oraz dbałość o właściwe relacje międzyludzkie.

Mimo zbliżającego się szybkimi krokami terminu implementacji unijnych przepisów dotyczących ochrony sygnalistów, niniejsze zagadnienie nadal rodzi wiele pytań, wątpliwości lub w ogólne nie jest rozpoznane przez podmioty, które będą obowiązane stosować te przepisy. Dlatego - chcąc pomóc wszystkim organizacjom, które będą chciały lub musiały zmierzyć się z ochroną sygnalistów - postanowiliśmy zorganizować bezpłatną konferencję, na której nasi eksperci podzielą się swoim doświadczeniem w tej materii.

Konferencja Whistleblowing Summit daje możliwość poznania najlepszych praktyk i bezcennych doświadczeń osób i podmiotów, które od lat zajmują się bezpośrednio lub pośrednio problematyką whistleblowingu.

Przekonaj się, jak prawidłowo wdrożony system dla sygnalistów może pomóc w budowie bezpiecznej, dojrzałej i nowoczesnej organizacji opartej na dialogu i zaufaniu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Whistleblowing Summit.

Kontakt
E-nform
Wydarzenia

Dziś jest 07 grudnia 2022

Zobacz wszystkie