Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 marca
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Practical Events

Windykacja Masowa 2019

To już IV edycja konferencji „Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019”. Co roku spotykamy się w gronie ponad 70 praktyków, by śledzić zmiany rynkowe w obszarze windykacji i ponadto wymienić się cennym doświadczeniem. Rozwinięcie zwłaszcza „w wirtualnym świecie” zdradza na co w tym roku położyliśmy nacisk jako organizatorzy.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Kontroling

Niezmiennie od kilku lat towarzyszy nam wzrost efektywności działań windykacyjnych dzięki zastosowaniu technologii i wykorzystaniu nowych możliwości w masowym windykowaniu należności. Z pewnością dobrze wyszkolona kadra i negocjatorzy telefoniczni czy terenowi nie zapewnią już przewagi konkurencyjnej na tym stale rozwijającym się rynku. Zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie windykacji masowej przewagę daje umiejętne wykorzystanie technologii, która dostępna jest już na wyciągniecie ręki.

W związku z tym programowanie maszynowe, blochchain w windykacji czy też możliwość windykowania należności bez użycia telefonu i wysyłki listów dają nowe możliwości. Ponadto jak wynika z raportu KRD główną przyczyną nieterminowych opłat jest „zapomnienie o danym zobowiązaniu” (ponad 39%). Dlatego nowoczesne narzędzia pomogą zdecydowanie w dotarciu do tej grupy zadłużonych bez konieczności kontaktu pracownika infolinii czy też wysyłki masowej korespondencji. Tak więc wirtualna rzeczywistość w windykacji masowej nie nadejdzie za kilka lat. Zatem jest dostępna już dziś. Z pewnością prelegenci tej edycji skupią się na głównie na tym aspekcie. Znając problematykę branży windykacyjnej proponujemy udział w 2 blokach tematycznych: wirtualna rzeczywistość w służbie windykacji i poza windykacyjne działania wspierające oraz warsztat windykacji sądowej i egzekucyjnej, który będzie poświęcony zwiększaniu efektywności z egzekucji w oparciu o nowe realia rynkowe.

Weź udział w konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019 i poznaj sposoby na zwiększenie efektywności w odzyskiwaniu należności.

Specjalnie dla czytelników KarierawFinansach.pl przygotowaliśmy kod rabatowy, który obniża cenę biletu o 5% od ceny regularnej. 

Kod rabatowy: kwf05

Więcej informacji na stronie WYDARZENIA.

(Informacje organizatora)

Kontakt
Practical Events
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 25 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH
XI edycja Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej
14 kwietnia
14 kwietnia
Ogranizator Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH