Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 listopada
2012
Miasto: Wrocław
Organizator: Career EXPO

Wrocław Career EXPO

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Targi pracy inne niż wszystkie


Targi Wrocław Career EXPO, które odbędą się 14 listopada w hali IASE w kompleksie Hali Stulecia, konsekwentnie realizują każdy z tych priorytetów, aby nadać targom pracy zupełnie nową jakość.


Wrocław Career EXPO to nowy projekt, który w listopadzie po raz pierwszy zagości na lokalnym rynku. Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości zawodowej i stały wpływ na progres satysfakcjonującej kariery nie tylko studentów i absolwentów, ale również pracowników z doświadczeniem. Kolejnym, realizowanym już zadaniem, jest prowadzenie platformy, która dostarcza uczestnikom wiedzy i niezbędnych narzędzi umożliwiających nieustanne monitorowanie własnego rozwoju.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestrowany. Na stronie www.careerexpo.pl każdy z gości już dziś może się zalogować i wydrukować imienny bilet na targi, którego okazanie gwarantuje nie tylko wstęp na halę, ale również szereg innych korzyści – m.in. otrzymanie paczki z gadżetami, imiennym identyfikatorem i przewodnikami, a także wzięcie udziału w loterii wartościowych nagród oraz wstęp na szkolenia prowadzone przez profesjonalistów. Rejestracja będzie możliwa również przez cały czas trwania targów w budynku IASE, jednak lepiej zrobić to wcześniej. Dlaczego? Stworzenie konta umożliwia aplikowanie już teraz za pomocą specjalnie wygenerowanego w systemie CV na oferty pracy wystawców, z którymi można będzie spotkać się osobiście 14 listopada.


Profil uczestnika jest jego wizytówką, w której może pochwalić się swoimi osiągnięciami zawodowymi i umiejętnościami. Kolejne ciekawe możliwości otwierają się dzięki konkursowi „Wygraj Praktykę”, w którym o stanowisko można zawalczyć po uprzednim wykazaniu się wiedzą i kreatywnością w przygotowanym przez organizatorów zadaniu.


We Wrocław Career EXPO weźmie udział ok. kilkadziesiąt firm, m.in. Nokia Siemens Networks, Viessmann, WABCO, Credit Suisse, Nutricia, BLStream, Hewlett-Packard. Oprócz studentów i absolwentów, wielu pracodawców celuje w doświadczonych pracowników, dlatego również do nich kierowane jest przedsięwzięcie. To kolejna cecha, która wyróżnia Wrocław Career EXPO w segmencie targów pracy – wyjście z terenu kampusów i umożliwienie uczestniczenia tym, którzy studia mają już dawno za sobą, a planują zmianę zawodu lub rozwój w innej dziedzinie. Stąd też uniwersalne godziny trwania targów dostosowane również do tych gości, którzy są aktywni zawodowo: 11:00-19:00.


Z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Wrocław Career EXPO można zapoznać się na stronie www.careerexpo.pl oraz na fanpage targów: www.facebook.com/pl.careerEXPO.

Kontakt
hala IASE, kompleks Hali Stulecia, Wrocław
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 22 czerwca 2024

Zobacz wszystkie