Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 kwietnia
2013
Miasto: Wrocław
Organizator:

Wrocław Career EXPO 2013

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Wrocław Career EXPO to niestandardowe targi pracy, które znacznie wyróżniają się na tle podobnych wydarzeń organizowanych na terenie kampusów. Skierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do doświadczonych pracowników. Wszystkich łączy wspólny cel - chcą nadać swojej karierze tempa i zadbać o rozwój zawodowy. Career EXPO wskazuje prostą drogę i konkretne narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie pewnego sukcesu. Pierwsza edycja targów zakończyła się dużym sukcesem, zarówno z punktu widzenia gości, jak i firm. Zapraszamy do rejestracji na kolejną edycję wydarzenia - Wrocław Career EXPO 2013.
 
Kiedy?
9 kwietnia 2013, godz. 11:00-19:00

Gdzie?
Hala Stulecia (budynek główny)

Dla kogo?
Na targach pracy Wrocław Career EXPO mile widziani są przede wszystkim studenci, absolwenci i pracownicy z doświadczeniem zawodowym w branżach: finansowej, technicznej i informatycznej. Ale nie tylko! Firmy, które angażują się w wydarzenie, są z różnych segmentów - zachęcamy do odwiedzenia działu "Wystawcy" - znajdują się tam wszystkie firmy, które będzie można spotkać na targach.

Aby być na bieżąco z newsami dotyczącymi targów Wrocław Career EXPO 2013, a także zapoznać się z kompletną listą wystawców, odwiedźmy stronę: www.careerexpo.pl oraz fanpage:www.facebook.com/pl.CareerEXPO.
Kontakt
Hala Stulecia, Wrocław
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 07 grudnia 2022

Zobacz wszystkie