Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 kwietnia
do 16 kwietnia
2021
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Procesu Zarządzania UEK

X Konferencja Naukowa „Współczesne Trendy w Biznesie”

Już 15-16 kwietnia 2021 r. na platformie Zoom odbędzie się X Edycja Konferencji Naukowej „Współczesne Trendy w Biznesie”, organizowana przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Konsulting

Wydarzenie jest odpowiedzią na zainteresowania Studentów oraz zmiany, które każdy z nas mógł zaobserwować w ciągu ostatnich lat, a nawet miesięcy.

Celem Konferencji jest poddanie do dyskusji najnowszych zachowań podmiotów na rynkach oraz ich krytyczna ocena. W jednym miejscu spotkają się młodzi naukowcy oraz praktycy biznesu, aby skonfrontować różne poglądy na temat nowości na rynkach. Tegoroczna Konferencja odbędzie się po raz drugi w formie online. Prelegenci przybliżą uczestnikom trendy obecnie panujące we współczesnym biznesie. Konferencja jest skierowana do wszystkich, którzy interesują się tematyką innowacji i rozwoju współczesnych trendów.

Pierwszego dnia Konferencji głos zabiorą przedstawiciele sfery nauki i biznesu, zaprezentują oni własne poglądy, spostrzeżenia oraz wyniki badań naukowych dotyczących tematu przewodniego wydarzenia. Drugi dzień przeznaczony jest w pełni dla młodych naukowców reprezentowanych przez Studentów. 10 prelekcji, które poruszą tematy związane m.in. z marketingiem, technologią czy ekologią. Tematyka i różnorodność wystąpień pokazuje, iż obecnie wielu Studentów dostrzega zmiany i tendencje zachodzące we współczesnym biznesie. Po każdym z wystąpień uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość zadania pytań  prelegentom, zatem każdy będzie mógł wziąć czynny udział w podejmowanej dyskusji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zachęcamy do obserwowania fanpage'a Koła Naukowego Procesu Zarządzania oraz do wzięcia udziału w wydarzeniu

Bilety dostępne od 26.03.2021 r. godz. 8:00. 

Kontakt
Koło Naukowe Procesu Zarządzania UEK
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie