Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 czerwca
do 15 listopada
2011
Miasto:
Organizator:

XI European Corporate Governance Conference

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Miejsce: Sheraton Warsaw Hotel

XI European Corporate Governance Conference jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu większości krajów, które obejmują Prezydencję w Unii Europejskiej. Każdego roku konferencja gromadzi ok. 300 uczestników, z których większość przyjeżdża z zagranicy. Tyluż spodziewanych jest w Warszawie.

Konferencja Corporate Governance jest okazją do wymiany poglądów środowiska związanego z corporate Governance na poziomie międzynarodowym, dlatego zwyczajowo, oprócz części plenarnej, która w Warszawie zaplanowana jest na 15 listopada, w poprzedzający wieczór odbywa się przyjęcie pozwalające na mniej formalną wymianę poglądów.

Komitet Honorowy XI ECGC pod przewodnictwem dr. Ludwika Sobolewskiego, prezesa GPW, ukonstytuował się w składzie: prof. Stanisław Sołtysiński, Andrzej S. Nartowski, dr Wiesław Rozłucki, Henryka Bochniarz, prof. dr hab. Grzegorz Domański, prof. dr hab. Marek Belka.

Tematami wiodącymi XI ECGC będą: dywersyfikacja w radach nadzorczych ze szczególnym podkreśleniem istoty zwiększenia udziału kobiet w radach, problemy trans graniczne i inicjatywy zwiększające przekonanie do corporate governance. Przedstawiona zostanie również treść „Zielonej Księgi" poświęconej ładowi korporacyjnemu w spółkach publicznych.

Więcej informacji