Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 maja
do 17 maja
2015
Miasto: Kraków
Organizator: Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

XI Międzynarodowy Kongres MBA

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Kongres MBA to coroczne spotkanie managerów z Polski i świata, kadry naukowej, studentów, absolwentów i dyrektorów programów Master of Business Administration. Organizacja kongresu to przykład integracji działań nastawionych z jednej strony na edukację i integrację środowiska MBA w Polsce, z drugiej na kreowanie i aktywne kształtowanie polskiej gospodarki, warunków funkcjonowania firm i rozwoju przedsiębiorczości, wytyczanie trendów i dobrych praktyk w biznesie. Tegoroczne edycja kongresu odbywać będzie się pod hasłem "Fundamenty biznesu w turbulentnym otoczeniu".

Co przewiduje program Kongresu?

W pierwszy dzień kongresu gościem specjalnym będzie Prof. Charles Wankel – praktyk biznesu, współautor szeroko znanej w Polsce książki Kierowanie.

Głównym punktem wydarzenia będzie siedem paneli dyskusyjnych poprowadzonych przez przedstawicieli czołowych polskich ośrodków skupiających środowisko MBA:
- Akademię Leona Koźmińskiego (Budowanie relacji – MBA i co dalej…); 
- Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów (Nowe metody rozwoju przywództwa); 
- Fundację Edukacyjną Perspektywy (Kultura jakości programów MBA – jak to robią najlepsi);
- Społeczną Akademię Nauk w Łodzi – Clark University (Doświadczenia polsko-amerykańskie w edukacji i biznesie na bazie współpracy Społecznej Akademii Nauk i Clark University); 
- Szkołę Główną Handlową w Warszawie (Wojna o talenty. Rola edukacji MBA);
- Uniwersytet Warszawski (Strategie Umiędzynarodowienia firm: w poszukiwaniu najlepszych praktyk);
- Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Sposoby osiągania strategicznych zmian w przedsiębiorstwie). 

Celem Kongresu MBA jest stworzenie aktywnej platformy współpracy pomiędzy teoretykami i praktykami biznesu. Dlatego też prelegentami są zarówno naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni, jak i najwyższej klasy ekonomiści i managerowie z wieloletnią praktyką biznesową. Połączenie obu tych środowisk zapewnia wspólne, pełne spojrzenie na omawiane zagadnienia i stanowi wartość dodaną programów MBA.

Jak co roku dodatkowym elementem programu będą wizyty studyjne w czołowych przedsiębiorstwach regionu małopolski. Spotkania te dają uczestnikom kongresu możliwość  rozmowy z kadrą zarządzającą oraz okazję do obejrzenia części linii produkcyjnych. 

W tym roku gościć będą nas firmy: 
- Coca-Cola HBC Polska;
- MAN Trucks;
- Silgan White Cap Polska;
- Woodward.

Całość uzupełni program towarzyszący, na który składać się będą wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną, nieformalny wieczór MBA oraz rodzinna impreza golfowa połączona z turniejem golfa.

Informacje i zgłoszenia: www.kongresMBA.pl
Kontakt: kongres@uek.krakow.pl

Kontakt
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia